porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakich produktów nie wolno przechowywać w lodówce?

Nie wszystkim produktom spożywczym służy przechowywanie w lodówce. Panująca tam niska temperatura, niektórym z nich może wręcz szkodzić. Warto wiedzieć, czego do lodówki wkładać nie należy.

czego nie trzymać w lodówce dodano: 22.06.2016 14:43

Jak przechowywać miód?

Miód to jeden z ważniejszych produktów w naszym odżywianiu. Jest pomocny przy wielu schorzeniach. Pamiętajmy jednak, że tylko odpowiednie przechowywanie miodu zachowa jego lecznicze właściwości.

gdzie trzymać miód dodano: 13.01.2014 14:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andreas Lubitz, pilot airbusa Germanwings. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Ze wstępnych ustaleń śledczych badających katastrofę samolotu airbus linii Germanwings ...

jak przechowywać miód szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak przechowywać miód. Wszystko na temat jak przechowywać miód na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.