porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak radzić sobie z upałami na wakacjach?

W wakacyjne upały unikaj przebywania na słońcu w godzinach południowych. Pamiętaj, żeby chronić głowę. W czasie upałów pij jak najwięcej.

co na upały dodano: 10.07.2012 12:47

Jak przetrwać śmiertelnie niebezpieczne upały?

Nad Polskę nadciągnęła kolejny raz w tym roku fala prawdziwe tropikalnych upałów. Żar lejący się z nieba niektórych cieszy, ale innym sprawia bardzo wiele trudności. Jak sobie radzić podczas gorącej pogody? Jak przetrwać upał? Jak dbać o siebie, by uniknąć przegrzania organizmu?

gorąca pogoda dodano: 03.08.2013 14:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro jest docenionym kucharzem nie ...

jak przetrwać upały szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak przetrwać upały. Wszystko na temat jak przetrwać upały na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.