porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak radzić sobie z upałami na wakacjach?

W wakacyjne upały unikaj przebywania na słońcu w godzinach południowych. Pamiętaj, żeby chronić głowę. W czasie upałów pij jak najwięcej.

co na upały dodano: 10.07.2012 12:47

Jak przetrwać śmiertelnie niebezpieczne upały?

Nad Polskę nadciągnęła kolejny raz w tym roku fala prawdziwe tropikalnych upałów. Żar lejący się z nieba niektórych cieszy, ale innym sprawia bardzo wiele trudności. Jak sobie radzić podczas gorącej pogody? Jak przetrwać upał? Jak dbać o siebie, by uniknąć przegrzania organizmu?

gorąca pogoda dodano: 03.08.2013 14:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

jak przetrwać upały szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak przetrwać upały. Wszystko na temat jak przetrwać upały na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.