porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uchronić dziecko przed sextingiem?

Niebezpieczna zabawa nastolatków z Zachodu - sexting - dotarł do Polski. Dowiedz się na czym polega to zachowanie, jaki jest stosunek polskiego prawa do sextingu. Mówimy także co zrobić, aby sexting nie zagrażał twojemu dziecku. 

edukacja seksualna dodano: 27.02.2012 12:11

Naucz się negocjować ze swoim dzieckiem

Odpowiednio przeprowadzone negocjacje mogą stać się poważnym narzędziem wychowawczym w ręku każdego rodzica. Nie wahaj się więc rozmawiać ze swoim dzieckiem, stawiaj granice, ale też nie bądź nieuległy.

dziecko dodano: 14.10.2011 08:30

Jak rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy?

Jeśli twoje dziecko jest ciekawe świata i zadaje trudne pytania, pomożemy ci się z tym uporać. Poznaj 10 rad dotyczących rozmowy z dzieckiem na trudne tematy. Naucz się rozmawiać ze swoim dzieckiem na tematy takie jak seks czy śmierć bliskiej osoby.

JAK ROZMAWIAĆ dodano: 19.10.2013 23:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

jak rozmawiać z dzieckiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak rozmawiać z dzieckiem. Wszystko na temat jak rozmawiać z dzieckiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.