porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

5 najkuteczniejszych zabiegów kosmetycznych anti-aging

Nowoczesna kosmetologia potrafi skutecznie walczyć z oznakami starzenia się naszej skóry. Gabinety kosmetyczne oferują liczne zabiegi odmładzające. Mówimy, jakie zabiegi kosmetyczne typu anti-aging uchodzą obecnie za najskuteczniejsze i którym warto się poddać.

anti-ging dodano: 15.11.2014 13:34

Fryzura: jaką wybrać, by wyglądać młodziej?

Warto wiedzieć, że odpowiednio dobrana fryzura, a także kolor włosów może nas odmłodzić nawet o kilka lat. Podpowiadamy zatem, jak się odmłodzić właśnie fryzurą. W jakich kolorach włosów i uczesaniu możemy wyglądać najkorzystniej?

fryzura dodano: 14.11.2014 14:06

Joga twarzy. Na czym polega ćwiczenie twarzy i jakie ma zalety?

Na punkcie jogi twarzy oszalały już Amerykanki i Francuzki, teraz staje się coraz popularniejsza wśród Polek. Okazuje się, że joga to nie tylko sposób utrzymania w dobrej formie ciała, ale również twarzy. Odpowiednie ćwiczenia twarzy działają bowiem jak naturalny lifting.

ćwiczenia dodano: 12.10.2014 11:02

Co robić, aby wyglądać młodo? Jak osiągnąć efekt "młodego wyglądu"? Makijaż i dieta - porady

Młody wygląd to nie tylko kwestia metryki. To sprawa życiowego nastawienia, oraz kilku rzeczy, które każdego dnia możesz dla siebie zrobić, by poczuć się lepiej. Czasem wystarczy parę minut, by osiągnąć efekt odmłodzenia. Jak to zrobić?

dieta odmładzająca dodano: 22.04.2013 07:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek?

Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...

jak się odmłodzić szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak się odmłodzić. Wszystko na temat jak się odmłodzić na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.