porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak się rozgrzać zimą: WINOTERAPIA

A może zamiast marznąć przed telewizorem, zafunduj sobie kąpiel w winie, peeling z pestek winogron i okłady z winogronowego miąższu, a na deser łaźnię parową i ziołowe inhalacje. Winoterapia nie tylko rozgrzewa zimą, ale też odmładza i napełnia wigorem.

spa dodano: 21.10.2014 14:28

Jak się rozgrzać zima: TERMY w JASKINI

Coraz bardziej popularne stają się wyjazdy zimą na Słowację. Nie tylko ze względu na dobre warunki narciarskie, ale też baseny termalne, w których rozgrzać się bardzo łatwo. Amatorów takiego wypoczynku Słowacy zapraszają w specjalne miejsce – termy w jaskini.

słowacja dodano: 21.10.2014 14:28

Jak się rozgrzać zimą: CZEKOLADOWE SPA

Kąpiele czekoladowe. Masaże klasyczne, refleksyjne, limfatyczne czy gorącymi kamieniami lawowymi. Okłady z miodu, winogron, jogurtu, zielonej herbaty, alg i czekolady. Kto by pomyślał, ze rozgrzać się zimą można w tak przyjemny dla zmysłów sposób.

czekoladowe spa dodano: 21.10.2014 14:50

Jak się rozgrzac zimą: TROPICAL ISLANDS pod Berlinem

Oto coś dla amatorów egzotyki, SPA i leniwego wypoczynku, którzy nie lubią długich podróży lotniczych. Aby rozgrzać się zima, nie trzeba bowiem lecieć w tropiki. Wystarczy znaleźć tropikalną oazę niedaleko stąd – pod Berlinem.

Tropical Islands dodano: 21.10.2014 14:37

Jak się rozgrzać zimą: AJURWEDA

Ajurweda to system medycyny indyjskiej, spisany w siódmym wieku przed naszą erą, który oznacza po prostu „wiedzę o życiu”. Korzystanie z jej metod pomoże nam rozgrzać się i naładować nową energią, której zimą czasem brakuje.

ajurweda dodano: 21.10.2014 15:11

Jak się rozgrzać zimą: NORDIC WALKING

Gdy ci zimą zimno idź... na spacer. Zadbaj tylko, by nie było to dreptanie w śniegu z rękami w kieszeni, a prawdziwa aktywna rekreacja. Nordic walking pozawala rozgrzać się i świetnie bawić o każdej porze roku

Nordic Walking dodano: 21.10.2014 15:35

Jak się rozgrzać zimą: NARTY BIEGOWE

Zalegający wokół śnieg to co prawda kłopot dla kierowców, ale też okazja, by zmienić środek lokomocji, przyjąć inną perspektywę i przy okazji zaczerpnąć nieco radości z życia. Narty biegowe być może nie sprawdzą się jako sposób na dotarcie do pracy, ale na weekend wydają się świetnym rozwiązaniem.

biegówki dodano: 21.10.2014 13:09

Jak się rozgrzać zimą: JOGA

Zimą, by nie zamarznąć, wcale nie trzeba chować się pod nie wiadomo iloma warstwami ubrań i wlewać w siebie szklankami gorącej herbaty. Można też rozgrzać się wewnętrznie przez odpowiednie ćwiczenia. Prawdziwą harmonię z ciałem da nam joga.

joga dodano: 16.10.2014 13:00

Jak zapobiec przeziębieniu? [SPRAWDZONE RADY]

Jeszcze przed chwilą było ciepło, słonecznie, błękitno-złoto. Z dnia na dzień zrobiło się szaro, zimno, mokro, wietrznie... Ani się obejrzymy, jak jesień zmieni się w mroźną, śnieżną, lodowatą zimę.

grypa dodano: 22.10.2014 09:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

jak się rozgrzać szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak się rozgrzać. Wszystko na temat jak się rozgrzać na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.