porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Kasza gryczana - najzdrowsza z wszystkich kasz. Dla kogo polecana i jak ją gotować? Zalety kaszy

Na polskim talerzu od lat królują ziemniaki. Jednak na szczęście coraz częściej wypierane są one przez ryż i kaszę. Szczególnie godna polecenia jest kasza gryczana, która oprócz tego, że jest niezwykle smaczna i sycąca to dodatkowo ma wiele prozdrowotnych właściwości. Jakie są zalety kaszy gryczanej?

dieta dodano: 16.04.2013 13:50

Jak gotować kaszę gryczaną?

To jedna z najbardziej wartościowych kasz, przy tym jest wyjątkowo smaczna i delikatna. Niestety, wiele osób jej nie lubi, ponieważ w dzieciństwie jadali ją podawaną w postaci rozgotowanej papki. Jak gotować kaszę gryczaną, aby smakowała?

jak gotować kaszę dodano: 14.09.2012 13:07

Jak gotować kaszę gryczaną ZDROWO?

Każdy z nas chyba zna zbawienne działanie kaszy gryczanej. Oto jak należy gotować kaszę gryczaną, by nie straciła swoich wartości odżywczych...

kasza gryczana dodano: 29.08.2013 19:43 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?

André Brink, jedne z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich nie żyje. Międzynarodowe ...

jak ugotować kaszę gryczaną szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak ugotować kaszę gryczaną. Wszystko na temat jak ugotować kaszę gryczaną na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.