porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić wnętrze w stylu szalonych lat 60-tych?

Lata 60-te to czasy rewolucji obyczajowej. Rock and roll, kolorowe dzieci kwiaty i bunt wobec rzeczywistości? Jak to wszystko przełożyć na urządzanie mieszkania? Czym charakteryzują się wnętrza urządzone w stylu lat 60-tych?
aranżacja wnętrz dodano: 25.07.2013 11:21

Jak urządzić aneks kuchenny?

Nawet nieduża kuchnia wchodząca w skład salonu może być funkcjonalna i efektowna. Trzeba tylko dobrze zagospodarować przestrzeń, zgrabnie połączyć strefę roboczą z jadalnianą i wypoczynkową.

aneks kuchenny dodano: 19.09.2013 10:38

Jak stworzyć kreatywny kącik w pokoju dziecka?

Pokój dziecięcy służy zwykle do zabawy, nauki, spania i przechowywania. Wszystkie te strefy powinny się w nim zmieścić. Ale warto, żeby ponadto pomagał rozwijać najcenniejszą cechę, jaką mają nasze dzieci, czyli kreatywność. Podpowiadamy, w jaki sposób urządzenie pokoju może się do tego przyczynić.

kącik dla dziecka dodano: 19.09.2014 13:40

Kuchnia dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Jak urządzić kuchnię?

Niestandardowe wyposażenie kuchni i zastosowanie się do kilku ważnych wskazówek pozwoli urządzić funkcjonalną i komfortową kuchnię dla osoby niepełnosprawnej.

kuchnia dodano: 17.09.2014 10:14

Oświetlenie w sypialni. Jak dobrać oświetlenie do sypialni?

Oświetlenie w sypialni. Jak dobrać oświetlenie do sypialni? Sypialnia jest miejscem gdzie odpoczywamy po trudach całego dnia. Dlatego głównym zadaniem oświetlenia w sypialni jest stworzenie przytulnej i spokojnej atmosfery. Oświetlenie w sypialni - jak projektować i dobierać oświetlenie?

łóżka dodano: 26.02.2013 20:35

Mały przedpokój. Jak go urządzić?

Mały przedpokój jest dość wymagającym pomieszczeniem w aranżacji wnętrz. Jak urządzić mały przedpokój? Zobacz nasze podpowiedzi.

mały przedpokój dodano: 09.09.2013 09:29

Jak urządzić kawalerkę i zaplanować otwartą przestrzeń w mieszkaniu?

Jak urządzić kawalerkę? Kawalerki oraz mieszkania z otwartą przestrzenią wymagają szczególnych aranżacji – z podziałem na funkcje, dobrze oświetlonych i uporządkowanych. Co to dokładnie oznacza? Przeczytaj nasz miniporadnik.

aranżacje dodano: 25.06.2013 09:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

jak urządzić szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak urządzić. Wszystko na temat jak urządzić na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.