porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są zasady urządzania kuchni?

Przy urządzaniu kuchni najważniejsza jest ergonomia. To nic innego jak wygoda użytkowania i poruszania się po pomieszczeniu. Zastosowanie kilku prostych reguł sprawi, że praca w kuchni będzie łatwiejsza, a dzięki odpowiedniej wysokości blatu i rozlokowania sprzętów nie będziesz obciążać swojego kregosłupa.

aranżacja kuchni dodano: 14.06.2016 14:18

Nowoczesna KUCHNIA W MODNYCH KOLORACH NOWOCZESNA. Jaki kolor nowoczesnej kuchni?

Kuchnia nowoczesna jest surowa i minimalistyczna. Szafki w takiej kuchni są zwykle proste, kanciaste, bez zbędnych żłobień i uchwytów. Obowiązuje minimalizm i kolory... no właśnie jakie kolory powinna mieć nowoczesna kuchnia?

aranżacja kuchni dodano: 21.12.2011 13:56

Jak urządzić kuchnię, by była bezpieczna dla dziecka?

Wystarczy chwila nieuwagi, by malec zrobił sobie krzywdę. Mówimy, jak zabezpieczyć kuchnię, by uniknąć wypadków.

bezpieczna kuchnia dodano: 12.04.2015 11:10

Jak urządzić kuchnię? Nowe trendy w aranżacji wnętrz [GALERIA ZDJĘĆ]

Kuchnia powinna być funkcjonalna i dobrze urządzona. Każdy element może okazać się ważny ze względu na permanentny brak miejsca. Zobacz, jak możesz urządzić kuchnię, żeby była funkcjonalna i piękna.

aranżacja kuchni dodano: 05.06.2014 09:34

SZAFKI KUCHENNE. Jakie szafki wybrać do kuchni?

Szykujesz się do wymiany szafek w kuchni? Podpowiemy ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Doradzimy, jak dopasować meble do stylu kuchni i mieszkania

jak urządzić małą kuchnię dodano: 16.04.2012 22:14

Planowanie kuchni? Jak urządzić wygodną kuchnię?

Marzy ci się nowa kuchnia, ale nie wiesz jak ją urządzić? Pamiętaj przede wszystkim o wygodzie. Podpowiadamy ergonomiczne rozwiązania. Gdzie ustawić lodówkę? Jak długi wybrać blat? Mówimy jak zaplanować wygodną kuchnię.
ergonomia w kuchni dodano: 17.09.2013 10:38

Aranżacja kuchni. Co to jest ZŁOTY TRÓJKĄT?

O tym, czy kuchnia jest wygodna i czy komfortowo się w niej pracuje, decyduje jej rozplanowanie. Jedną z najważniejszych zasad, jakimi należy się kierować, jest zasada trójkąta. Jego wierzchołkami są: lodówka, zmywarka i kuchenka.

aranżacja kuchni dodano: 19.11.2013 10:32

Jak zaaranżować przytulną kuchnię? Jak urządzić ciepłą kuchnię?

Przytulna kuchnia będzie miejscem, w którym z przyjemnością przygotujemy posiłek lub posiedzimy z rodziną przy stole. Jak urządzić przytulną kuchnię? Jak zaaranżować ciepłą kuchnię? 

aranżacja kuchni dodano: 04.07.2013 13:39

KUCHNIA połączona Z SALONEM? Jak ją urządzić? Na co zwracać uwagę?

Urządzając mieszkanie stajemy przed dylematem, czy oddzielić kuchnię od salonu, czy może zostawić je razem? Pierwsze rozwiązanie, choć ma swoje zalety, jest dziś dużo mniej popularne. W większości przypadków decyzja pada na wspólne pomieszczenie. I wtedy pojawia się pytanie: jak urządzić kuchnie połączoną z salonem?

aranżacja kuchni dodano: 26.11.2012 13:33 | odpowiedz (1)

Trójkąt roboczy w kuchni. Jak urządzić kuchnię zgodnie z zasadą trójkąta roboczego?

Zasada trójkąta roboczego to jedna z podstawowych zasad urządzania wygodnej i ergonomicznej kuchni. Podpowiadamy, gdzie zgodnie z zasadą trójkąta roboczego, rozmieścić sprzęty, takie jak kuchenka, lodówka czy zlewozmywak, aby nie utrudnić sobie pracy w kuchni?

gdzie postawić kuchenkę dodano: 27.10.2012 16:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

jak urządzić kuchnię szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak urządzić kuchnię. Wszystko na temat jak urządzić kuchnię na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.