porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Akcesoria łazienkowe - jaką grają rolę?

Choć to tylko dodatek, w łazience grają bardzo ważną rolę. Akcesoria prócz swojej podstawowej funkcji "łazienkowych pomocników" pełnią także dekoracyjną. Te praktyczne ozdoby nadają charakter całemu wnętrzu.

AKCESORIA dodano: 22.02.2015 15:33

Jak urządzić małą łazienkę?

Specjaliści przekonują, że we wnętrzu dwa na dwa metry może powstać komfortowa łazienka. Tajemnica sukcesu tkwi w dobrym planie i sprytnych patentach.

aranżacja łazienki dodano: 28.09.2014 12:23

Jak urządzić łazienkę? [MODNIE, WYGODNIE, NA LATA]

Urządzając łazienkę, zwróć uwagę na funkcjonalność wnętrza i wytrzymałość wyposażenia. Co to właściwie oznacza?

aranżacja łazienki dodano: 08.04.2014 17:22

Jak niedrogo URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ? Komfortowa łazienka w przystępnej cenie

Nie jest trudno wydać majątek na urządzenie łazienki. Sztuką jest natomiast stworzyć nowoczesne i komfortowe wnętrze za nieduże pieniądze. Jak to zrobić? Jak niedużym kosztem urządzić łazienkę? 

aranżacja łazienki dodano: 29.01.2013 15:21 | odpowiedz (1)

Jak urządzić łazienkę, z której będą chętnie korzystały dzieci?

Łazienka powinna być zaprojektowana z myślą o wszystkich domownikach, w tym również dzieciach. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne i dzięki kilku zabiegom możesz stworzyć wnętrze pobudzające wyobraźnię, w którym dzieci będą chętnie uczyć się czynności związanych z toaletą. Jak urządzić łazienkę, z której będą chętnie korzystały dzieci?

dziecko w kąpieli dodano: 15.01.2014 09:14

Kupujemy zestaw szafek łazienkowych. Które meble wybrać?

Jeśli masz dużo akcesoriów łazienkowych, rozważ zakup kompletu mebli, składającego się przeważnie z szafki podumywalkowej, wiszącej i wysokiej (tzw. słupka). Meble występują w wielu wymiarach. Łatwo dopasujesz je do metrażu łazienki.

komplet mebli dodano: 27.10.2013 10:38

Szafka pod umywalkę – stojąca, wisząca, z otworem na umywalkę lub bez. Którą wybrać?

Szafka pod umywalkę to często jedyny i wystarczający mebel łazienkowy. Do wyboru masz szafkę stojącą i podwieszaną, z półkami lub szufladami, przystosowana do umywalki nablatowej lub nasadzanej na szafkę. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Sprawdź, jakie.

szafka do łazienki dodano: 24.10.2013 13:54

Jak urządzić łazienkę? Nowe trendy w aranżacji wnętrz [GALERIA ZDJĘĆ]

Zastanawiasz się nad nowym wystrojem łazienki? Firmy zajmujące się aranżacją wnętrz mają w swojej ofercie ciekawe meble i dodatki, które sprawią, że łatwo udekorujesz łazienkę. Dokupienie nawet paru dodatków może dodać twojej łazience niepowtarzalnego klimatu.

aranżacja łazienki dodano: 06.10.2013 13:20

Jak zaplanować łazienkę, aby uchronić ją przed wilgocią?

Urządzenie łazienki to nie tylko wybór płytek ceramicznych, umywalki, wanny i innych sprzętów. Bardzo ważne jest właściwe zabezpieczenie przed wilgocią, której przecież w łazience nie brakuje. Bardzo ważne jest właściwy podział łazienki na strefy mokre i suche.

aranżacja łazienki dodano: 24.01.2013 13:00 | odpowiedz (1)

Jak urządzić ŁAZIENKĘ NA PODDASZU?

Łazienka na poddaszu to sprawdzone rozwiązanie. Wiele domów, i tych starych nadających się już do remontu i współcześnie budowanych, ma skośny dach. Pomieszczenia na poddaszu mogą być przytulne i atrakcyjne, ale wiele zależy od sposobu zaaranżowania i dobrego wykorzystania przestrzeni, w tym również jej części o niepełnej wysokości.

aranżacja łazienki dodano: 19.12.2012 11:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

jak urządzić łazienkę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak urządzić łazienkę. Wszystko na temat jak urządzić łazienkę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.