porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Akcesoria łazienkowe - jaką grają rolę?

Choć to tylko dodatek, w łazience grają bardzo ważną rolę. Akcesoria prócz swojej podstawowej funkcji "łazienkowych pomocników" pełnią także dekoracyjną. Te praktyczne ozdoby nadają charakter całemu wnętrzu.

AKCESORIA dodano: 22.02.2015 15:33

Jak urządzić małą łazienkę?

Specjaliści przekonują, że we wnętrzu dwa na dwa metry może powstać komfortowa łazienka. Tajemnica sukcesu tkwi w dobrym planie i sprytnych patentach.

aranżacja łazienki dodano: 28.09.2014 12:23

Jak urządzić łazienkę? [MODNIE, WYGODNIE, NA LATA]

Urządzając łazienkę, zwróć uwagę na funkcjonalność wnętrza i wytrzymałość wyposażenia. Co to właściwie oznacza?

aranżacja łazienki dodano: 08.04.2014 17:22

Jak niedrogo URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ? Komfortowa łazienka w przystępnej cenie

Nie jest trudno wydać majątek na urządzenie łazienki. Sztuką jest natomiast stworzyć nowoczesne i komfortowe wnętrze za nieduże pieniądze. Jak to zrobić? Jak niedużym kosztem urządzić łazienkę? 

aranżacja łazienki dodano: 29.01.2013 15:21 | odpowiedz (1)

Jak urządzić łazienkę, z której będą chętnie korzystały dzieci?

Łazienka powinna być zaprojektowana z myślą o wszystkich domownikach, w tym również dzieciach. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne i dzięki kilku zabiegom możesz stworzyć wnętrze pobudzające wyobraźnię, w którym dzieci będą chętnie uczyć się czynności związanych z toaletą. Jak urządzić łazienkę, z której będą chętnie korzystały dzieci?

dziecko w kąpieli dodano: 15.01.2014 09:14

Kupujemy zestaw szafek łazienkowych. Które meble wybrać?

Jeśli masz dużo akcesoriów łazienkowych, rozważ zakup kompletu mebli, składającego się przeważnie z szafki podumywalkowej, wiszącej i wysokiej (tzw. słupka). Meble występują w wielu wymiarach. Łatwo dopasujesz je do metrażu łazienki.

komplet mebli dodano: 27.10.2013 10:38

Szafka pod umywalkę – stojąca, wisząca, z otworem na umywalkę lub bez. Którą wybrać?

Szafka pod umywalkę to często jedyny i wystarczający mebel łazienkowy. Do wyboru masz szafkę stojącą i podwieszaną, z półkami lub szufladami, przystosowana do umywalki nablatowej lub nasadzanej na szafkę. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Sprawdź, jakie.

szafka do łazienki dodano: 24.10.2013 13:54

Jak urządzić łazienkę? Nowe trendy w aranżacji wnętrz [GALERIA ZDJĘĆ]

Zastanawiasz się nad nowym wystrojem łazienki? Firmy zajmujące się aranżacją wnętrz mają w swojej ofercie ciekawe meble i dodatki, które sprawią, że łatwo udekorujesz łazienkę. Dokupienie nawet paru dodatków może dodać twojej łazience niepowtarzalnego klimatu.

aranżacja łazienki dodano: 06.10.2013 13:20

Jak zaplanować łazienkę, aby uchronić ją przed wilgocią?

Urządzenie łazienki to nie tylko wybór płytek ceramicznych, umywalki, wanny i innych sprzętów. Bardzo ważne jest właściwe zabezpieczenie przed wilgocią, której przecież w łazience nie brakuje. Bardzo ważne jest właściwy podział łazienki na strefy mokre i suche.

aranżacja łazienki dodano: 24.01.2013 13:00 | odpowiedz (1)

Jak urządzić ŁAZIENKĘ NA PODDASZU?

Łazienka na poddaszu to sprawdzone rozwiązanie. Wiele domów, i tych starych nadających się już do remontu i współcześnie budowanych, ma skośny dach. Pomieszczenia na poddaszu mogą być przytulne i atrakcyjne, ale wiele zależy od sposobu zaaranżowania i dobrego wykorzystania przestrzeni, w tym również jej części o niepełnej wysokości.

aranżacja łazienki dodano: 19.12.2012 11:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

jak urządzić łazienkę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak urządzić łazienkę. Wszystko na temat jak urządzić łazienkę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.