porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Mała łazienka czy tylko WC? Czy w domu jednorodzinnym potrzebne są dwie łazienki?

W domu jednorodzinnym spotykamy zwykle dużą łazienkę rodzinną na piętrze i małe WC na parterze. Jednak wiele osób, już na etapie projektu, w miejscu toalety planuje małą łazienkę z prysznicem. Czy to się opłaca? Czy ktoś, poza gośćmi, będzie korzystał z małej łazienki na parterze?

aranżacja łazienki dodano: 27.05.2012 14:05 | odpowiedz (1)

Jak urządzić małą łazienkę? Aranżacja niedużej łazienki

Mała łazienka jest jednym z najtrudniejszych pomieszczeń do zagospodarowania. Na niewielkiej powierzchni musi zmieścić się sedes, umywalka, prysznic i najczęściej także pralka. Podpowiadamy, jak mądrze urządzić niewielką łazienkę.

aranżacja małej łazienki dodano: 12.11.2012 09:08 | odpowiedz (1)

Jakie wybrać płytki ceramiczne do małej łazienki?

Aranżacja małej łazienki to duże wyzwanie. Pierwszym krokiem jest na ogół wybór płytek ceramicznych. Jak zatem dobrać płytki ceramiczne do małej łazienki, aby nie przytłoczyć wnętrza?
aranżacja małej łazienki dodano: 17.09.2013 10:36

MAŁA ŁAZIENKA. Jak ją optycznie powiększyć? PRAKTYCZNE RADY

Gdy masz małą łazienkę, zastosuj optyczne triki powiększające przestrzeń. Wykorzystaj wnęki oraz narożniki wnętrza. Rozejrzyj się za meblami i armaturą w wersji mini – niektóre umywalki mają tylko 22 cm głębokości, a szafki 16–20 cm.

mała łazienka dodano: 23.10.2013 16:19

Jak urządzić małą łazienkę? Sprawdzone pomysły na MAŁĄ ŁAZIENKĘ

Mały metraż łazienki nie stanowi przeszkody w funkcjonalnym urządzeniu pomieszczenia. Wystarczy wszystkie elementy ''układanki" skomponować tak, aby zapewnić sobie wygodny dostęp do urządzeń. Warto też skorzystać z trików, dzięki którym mała łazienka wyda się nam nieco większa niż jest w rzeczywistości.

aranżacja łazienki dodano: 03.01.2013 14:47

Jakie sprzęty zmieszczą się w małej łazience? Co wybrać urządzając małą łazienkę?

Właściciele małych łazienek nie muszą rezygnować z wygodnego wyposażenia. Umiejętne zaaranżowanie tej przestrzeni pozwala na pomieszczenie zarówno mebli, jak i wanny oraz pralki. Jak urządzić małą łazienkę?

aranżacja dodano: 16.07.2012 16:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]

Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników ...

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ. Wszystko na temat JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.