porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BIAŁA SYPIALNIA – czy może być przytulna?

Lubimy, gdy w sypialni jest ciepło i przytulnie. Dlatego właśnie zwykle wybieramy do tego wnętrza beże, głębokie czerwienie, fiolety lub wyciszający granat. Czy na lodowatą biel jest zatem w sypialni miejsce?

aranżacja sypialni dodano: 04.05.2012 23:42 | odpowiedz (1)

Mała sypialnia. Jak ją zaaranżować?

W małych mieszkaniach trudno wygospodarować miejsce na oddzielną sypialnię, ale warto to zrobić, nawet jeśli oprócz łóżka nie ma już miejsca na nic innego. Wadę jaką jest mała powierzchnia można zmienić w zaletę: dla higieny snu ważne jest by nic nie rozpraszało naszej uwagi podczas zasypiania.

łóżko dodano: 20.02.2014 13:50

Remont sypialni – o czym warto pamiętać? 3 NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY

Sypialnia – od tego, jak ją urządzimy, będzie zależał komfort snu i samopoczucie następnego dnia. O czym więc trzeba pamiętać przy remoncie i urządzaniu sypialni?

remont sypialni dodano: 08.10.2013 19:09

Jak urządzić sypialnię? Jaki styl wybrać do sypialni? Na co zwrócić uwagę? PRAKTYCZNE PORADY

Jak urządzić sypialnię? Styl naszej sypialni zależy od tego, co lubimy. Warto jednak, aby był zbliżony do charakteru reszty mieszkania. Mówimy, jak zaaranżować sypialnię.

aranzacje sypialni dodano: 23.06.2013 22:25

Masz alergię? Zadbaj o komfort tam, gdzie śpisz

Jeżeli zabierasz się za urządzanie sypialni, a masz problemy z alergią, powinieneś trzymać się kilku podstawowych zasad. Dzięki nim będzie ci się lepiej spało, unikniesz łzawienia oczu, kataru czy nieprzyjemnego kaszlu. Jak zatem urządzić sypialnię, aby była bezpieczna do osób z alergią?

ALERGIA dodano: 08.09.2011 13:58 | odpowiedz (1)

12 pomysłów na aranżację sypialni [GALERIA ZDJĘĆ]

W sypialni najważniejsze jest łóżko, w nim materac i pościel. To one mają gwarantować komfortowy wypoczynek. Jednak nie bez znaczenia jest sposób zaaranżowania miejsca, w którym łóżko postawimy. Jak urządzić sypialnię?

aranżacja sypialni dodano: 14.03.2015 19:41

Przytulna sypialnia - jak to zrobić?

Czy sypialnia może być przytulna? Oczywiście, nawet powinna! To pomieszczenie, w którym nie tylko śpimy, ale także kochamy się, odpoczywamy – miejsce, w którym jesteśmy na chwilę odcięci od pędzącego naprzód świata. Podpowiadamy, jak ocieplić jego wizerunek.

dodatki dodano: 19.10.2014 10:24 | odpowiedz (2)

Jak zaaranżować sypialnię? Jak wyeksponować łóżko?

Aranżuj łóżko w sypialni, tak jak aranżujesz sofę w salonie. Wtedy, ten zwyczajny meble zamieni się w największą ozdobę pokoju. Przeglądaj magazyny wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji. My podpowiemy ci, co jest najważniejsze przy aranżowaniu łóżka marzeń, łóżka - ozdoby twojej sypialni.

dekoracje dodano: 29.03.2012 14:39 | odpowiedz (1)

Jak URZĄDZIĆ SYPIALNIĘ, by się dobrze wyspać?

Sypialnia kojarzy się z przytulnością. Każdy urządza ją według swego gustu, ale są zasady, których zawsze warto się trzymać.

dobry materac dodano: 23.02.2012 07:01 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej ...

jak urządzić sypialnię szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak urządzić sypialnię. Wszystko na temat jak urządzić sypialnię na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.