porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wyczyścić kran, jak usunąć osad z kamienia?

Kamień czy osad na kuchennym kranie nie robią dobrego wrażenia, a na dodatek gromadzi się na nich brud. Jak pozbyć się kamiennego osadu z kuchennego kranu? Ocet, specjalny odkamieniacz, sok z cytryny to tylko niektóre specyfiki, które w tym pomogą.

czyszczenie dodano: 16.06.2016 13:02

KAMIEŃ w SEDESIE: jak usunąć kamień z toalety? SPRAWDZONE SPOSOBY

Jeśli preparaty do usuwania kamienia z muszli klozetowej nie działają, wypróbuj domowe sposoby. Co mogą zdziałać: boraks, wybielacz do tkanin, ocet albo coca-cola?

kamień toaleta dodano: 17.08.2013 07:43 | odpowiedz (1)

Jak pozbyć się kamienia z czajnika elektrycznego? Jak odkamienić czajnik?

Kamień Osadzający sięw czajniku elektrycznym nie tylko jest nieestetyczny i psuje smak wody, ale także powoduje, że urządzenie pobiera więcej energii. Jak temu zaradzić? Jak się pozbyć kamienia z czajnika?

czajnik elektryczny dodano: 12.12.2012 14:27

Jak pozbyć się kamiennego osadu na kranie?

Na metalowych powierzchniach często osadza się kamienny osad. Nie da się go zazwyczaj usunąć od razu - usuwanie kamienia z kranów i armatury wymaga regularnych zabiegów. Można do nich wykorzystać środki, które znajdziemy w kuchni. Oto najskuteczniejsze domowe sposoby usuwania kamienia z kranu wedlug Perfekcyjnej Pani Domu.

kamień na kamień dodano: 21.12.2012 07:22

Małgorzata Rozenek jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi: jak poradzić sobie z osadem z kamienia?

W radach Perfekcyjnej Pani Domu lubimy to, że działają, że są proste i skuteczne, a także tanie. Jak usunąć osad z kamienia radzi Małgorzata Rozenek.

dom dodano: 18.10.2012 07:28

JAK POZBYĆ SIĘ osadu i nalotów z kamienia w łazience?

Sprzątanie łazienki jest pracochłonne. Czym wyczyścić kafelki i fugi, umywalkę, wannę, baterie? Jak usunąć nalot z kamienia, który powstaje najczęściej wokół baterii łazienkowych, na ściankach kabiny prysznicowej, czy na obrzeżach miski ustępowej. Popowiadamy jakie są tanie i skuteczne sposoby na porządki?

Jak wyczyścić prysznic dodano: 04.04.2012 15:57

Nalot na doniczkach ceramicznych – co to jest? Jak się go pozbyć? SPRAWDZONE SPOSOBY

Nieestetycznego nalotu na doniczkach możesz się pozbyć. W łatwy sposób możesz mu też zapobiec. Jak utrzymać ceramiczne doniczki w czystości? Oto SPRAWDZONE SPOSOBY!

brudne doniczki dodano: 22.05.2013 13:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

jak usunąć kamień szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak usunąć kamień. Wszystko na temat jak usunąć kamień na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.