porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wyczyścić kran, jak usunąć osad z kamienia?

Kamień czy osad na kuchennym kranie nie robią dobrego wrażenia, a na dodatek gromadzi się na nich brud. Jak pozbyć się kamiennego osadu z kuchennego kranu? Ocet, specjalny odkamieniacz, sok z cytryny to tylko niektóre specyfiki, które w tym pomogą.

czyszczenie dodano: 16.06.2016 13:02

KAMIEŃ w SEDESIE: jak usunąć kamień z toalety? SPRAWDZONE SPOSOBY

Jeśli preparaty do usuwania kamienia z muszli klozetowej nie działają, wypróbuj domowe sposoby. Co mogą zdziałać: boraks, wybielacz do tkanin, ocet albo coca-cola?

kamień toaleta dodano: 17.08.2013 07:43 | odpowiedz (1)

Jak pozbyć się kamienia z czajnika elektrycznego? Jak odkamienić czajnik?

Kamień Osadzający sięw czajniku elektrycznym nie tylko jest nieestetyczny i psuje smak wody, ale także powoduje, że urządzenie pobiera więcej energii. Jak temu zaradzić? Jak się pozbyć kamienia z czajnika?

czajnik elektryczny dodano: 12.12.2012 14:27

Jak pozbyć się kamiennego osadu na kranie?

Na metalowych powierzchniach często osadza się kamienny osad. Nie da się go zazwyczaj usunąć od razu - usuwanie kamienia z kranów i armatury wymaga regularnych zabiegów. Można do nich wykorzystać środki, które znajdziemy w kuchni. Oto najskuteczniejsze domowe sposoby usuwania kamienia z kranu wedlug Perfekcyjnej Pani Domu.

kamień na kamień dodano: 21.12.2012 07:22

Małgorzata Rozenek jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi: jak poradzić sobie z osadem z kamienia?

W radach Perfekcyjnej Pani Domu lubimy to, że działają, że są proste i skuteczne, a także tanie. Jak usunąć osad z kamienia radzi Małgorzata Rozenek.

dom dodano: 18.10.2012 07:28

JAK POZBYĆ SIĘ osadu i nalotów z kamienia w łazience?

Sprzątanie łazienki jest pracochłonne. Czym wyczyścić kafelki i fugi, umywalkę, wannę, baterie? Jak usunąć nalot z kamienia, który powstaje najczęściej wokół baterii łazienkowych, na ściankach kabiny prysznicowej, czy na obrzeżach miski ustępowej. Popowiadamy jakie są tanie i skuteczne sposoby na porządki?

Jak wyczyścić prysznic dodano: 04.04.2012 15:57

Nalot na doniczkach ceramicznych – co to jest? Jak się go pozbyć? SPRAWDZONE SPOSOBY

Nieestetycznego nalotu na doniczkach możesz się pozbyć. W łatwy sposób możesz mu też zapobiec. Jak utrzymać ceramiczne doniczki w czystości? Oto SPRAWDZONE SPOSOBY!

brudne doniczki dodano: 22.05.2013 13:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

jak usunąć kamień szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak usunąć kamień. Wszystko na temat jak usunąć kamień na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.