porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym USZCZELNIĆ OKNA na zimę? Sposób na szczelne okna

Z uszczelnieniem okien na zimę zazwyczaj borykają się właściciele domów i mieszkań, w których zamontowane są stare, nieszczelne okna. Kiedyś uszczelniało się je kitem lub watą, dziś służą do tego specjalne pianki, uszczelki i silikony. Wybór odpowiedniego produktu do uszczelniania zależy od miejsca, w którym występuje nieszczelność.

czym uszczelnić okna dodano: 31.10.2012 11:43

Jak USZCZELNIĆ STARE OKNA? Sposób na szczelne okna

Nieszczelne okna to problem, który dotyka nas szczególnie zimą. Przez nieszczelności napływa do domu chłodne powietrze, powodując powstawanie zimnych przeciągów. Czym szybko i skutecznie uszczelnić okna, aby zlikwidować ten dyskomfort cieplny i oszczędzić nieco na rachunkach za ogrzewanie?

czym uszczelnić okna dodano: 21.11.2012 09:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

jak uszczelnić okna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak uszczelnić okna. Wszystko na temat jak uszczelnić okna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.