porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Karta warszawiaka: jak zacząć płacić podatki w Warszawie? Jak rozliczyć PIT w Warszawie?

Karta warszawiaka upoważniająca do zniżek na komunikację miejską zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Nie trzeba być jednak warszawiakiem z dziada pradziada, aby ją wyrobić, wystarczy płacić w Warszawie podatki. Mówimy, jak zmienić urząd skarbowy i rozliczać PIT w Warszawie.

Karta warszawiaka dodano: 05.12.2013 10:10

KARTA WARSZAWIAKA - dla kogo? Jak otrzymać kartę warszawiaka?

Karta warszawiaka zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Mówimy, jak wyrobić KARTĘ WARSZAWIAKA i do jakich ulg ona upoważnia.

karta młodego warszawiaka dodano: 04.12.2013 09:04

Ile trwa wyrobienie KARTY WARSZAWIAKA? Kiedy i jak ją odebrać?

Wnioski o wyrobienie Karty Warszawiaka można składać od 3 grudnia 2013., choć karty będą działać dopiero od przyszłego roku. Warto zrobić to jak najszybciej, bo na jej wydanie możemy czekać nawet miesiąc. Im bliżej 1 stycznia 2014 r., tym kolejka chętnych i czas oczekiwania będą pewnie dłuższe.

karta młodego warszawiaka dodano: 05.12.2013 20:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

jak wyrobić kartę warszawiaka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak wyrobić kartę warszawiaka. Wszystko na temat jak wyrobić kartę warszawiaka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.