porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Karta warszawiaka: jak zacząć płacić podatki w Warszawie? Jak rozliczyć PIT w Warszawie?

Karta warszawiaka upoważniająca do zniżek na komunikację miejską zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Nie trzeba być jednak warszawiakiem z dziada pradziada, aby ją wyrobić, wystarczy płacić w Warszawie podatki. Mówimy, jak zmienić urząd skarbowy i rozliczać PIT w Warszawie.

Karta warszawiaka dodano: 05.12.2013 10:10

KARTA WARSZAWIAKA - dla kogo? Jak otrzymać kartę warszawiaka?

Karta warszawiaka zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2014 roku. Mówimy, jak wyrobić KARTĘ WARSZAWIAKA i do jakich ulg ona upoważnia.

karta młodego warszawiaka dodano: 04.12.2013 09:04

Ile trwa wyrobienie KARTY WARSZAWIAKA? Kiedy i jak ją odebrać?

Wnioski o wyrobienie Karty Warszawiaka można składać od 3 grudnia 2013., choć karty będą działać dopiero od przyszłego roku. Warto zrobić to jak najszybciej, bo na jej wydanie możemy czekać nawet miesiąc. Im bliżej 1 stycznia 2014 r., tym kolejka chętnych i czas oczekiwania będą pewnie dłuższe.

karta młodego warszawiaka dodano: 05.12.2013 20:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

jak wyrobić kartę warszawiaka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak wyrobić kartę warszawiaka. Wszystko na temat jak wyrobić kartę warszawiaka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.