porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak dojść do własnego domu? Budować czy kupić?

Własny dom to marzenie niemal każdego z nas. Jak do niego dojść? Kupić dom czy budować od nowa? Podpowiadamy, jakie są możliwości dojścia własnego domu.  

budowa domu dodano: 18.10.2012 16:41

Jak zbudować ładny dom?

Nikt nie chce mieszkać w brzydkim domu. To normalne i naturalne. A jednak powstają budowle, o których mówi się: gargamel, klocek, stodoła, maszkaron. Ktoś je wybudował, komuś się podobały i uważa, że są ładne. Czym zatem powinien się charakteryzować budynek, o którym powie się, że jest ładny?

architektura dodano: 04.02.2014 08:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

jak zbudować dom szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zbudować dom. Wszystko na temat jak zbudować dom na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.