porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Swojska kiełbasa: prosty, sprawdzony przepis na domową kiełbasę

Domowa, swojska, polska kiełbasa to prawdziwy przysmak. W sklepie te, które przypominają domową są bardzo drogie. Rozwiązaniem problemu jest przyrządzenie w domu własnej kiełbasy.Podajemy prosty przepis na domową kiełbasę. Przygotuj ją na święta!

biała kiełbasa dodano: 07.12.2012 14:32

Biała kiełbasa – jaki jest jej skład? Z czego się robi białą kiełbasę?

Z jakich składników wytwarza się białą kiełbasę? Z wieprzowiny, odrobiny wołowiny i przypraw. Biała kiełbasa ze sklepu zawiera także konserwanty, barwniki i regulatory smaku. A jak samodzielnie zrobić białą kiełbasę?

biała kiełbasa dodano: 16.03.2016 21:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

jak zrobić kiełbasę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zrobić kiełbasę. Wszystko na temat jak zrobić kiełbasę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.