porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zwiększyć emeryturę? [6 SPOSOBÓW]

Osoby korzystające ze świadczeń emerytalnych mają możliwość podwyższyć swoją emeryturę. Przedstawiamy sześć sposobów, jak podwyższyć sobie emeryturę.

emerytura jak podnieść dodano: 01.09.2014 11:04

Jak oszczędzać na emeryturę?

Nasze emerytury będą o połowę niższe niż emerytury naszych rodziców i dziadków – alarmują analitycy, ale te ostrzeżenia zdają się nie docierać do Polaków. Aż 85% z nas nie oszczędza na starość w żadnej formie. Mówimy, jak podwyższyć wartość świadczenia i oszczędzać na emeryturę?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 14:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Mazolewski to gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy. Jest liderem ...

jak zwiększyć emeryturę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zwiększyć emeryturę. Wszystko na temat jak zwiększyć emeryturę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.