porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zwiększyć emeryturę? [6 SPOSOBÓW]

Osoby korzystające ze świadczeń emerytalnych mają możliwość podwyższyć swoją emeryturę. Przedstawiamy sześć sposobów, jak podwyższyć sobie emeryturę.

emerytura jak podnieść dodano: 01.09.2014 11:04

Jak oszczędzać na emeryturę?

Nasze emerytury będą o połowę niższe niż emerytury naszych rodziców i dziadków – alarmują analitycy, ale te ostrzeżenia zdają się nie docierać do Polaków. Aż 85% z nas nie oszczędza na starość w żadnej formie. Mówimy, jak podwyższyć wartość świadczenia i oszczędzać na emeryturę?

emerytury ofe dodano: 15.03.2014 14:49 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

jak zwiększyć emeryturę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zwiększyć emeryturę. Wszystko na temat jak zwiększyć emeryturę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.