porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego dziecko się jąka?

Jąkanie to dosyć powszechna wada wymowy u dzieci. Często ustępuje ona sama, ale trzeba dać dziecku wsparcie, by tak się stało. Duże szanse na wyleczenie z jąkania ma odpowiednia terapia – musi być ona jednak przeprowadzona zanim nieprawidłowe wzorce utrwalą się na stałe.

dziecko dodano: 07.10.2011 09:04

WADY WYMOWY U DZIECKA. Kiedy pójść z dzieckiem do logopedy?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – wtedy, kiedy zastanawiasz się, czy twoja pociecha mówi prawidłowo, bądź gdy zauważysz, że ma problemy z wymową.

artykulacja dodano: 21.08.2012 22:43

JĄKANIE CZ. 1 Czym jest jąkanie, jakie są jego przyczyny i czy można się z tego wyleczyć?

Jąkanie jest niczym innym, jak zaburzeniem mowy, które polega na powtarzaniu zgłosek, przerywaniu w środku wyrazów lub w środku sylab. Jednak niezależnie od stopnia zaburzenia z jąkania można się całkowicie wyleczyć.

leczenie dodano: 28.10.2011 09:47

JĄKANIE CZ. 2. Na czym polegają terapie jąkania i dlaczego są tak skuteczne?

Terapie jąkania, prowadzone w wielu ośrodkach, przynoszą u większości pacjentów stuprocentowe efekty. Zobacz ile trwa i jak powinna wyglądać profesjonalna terapia jąkania.

mowa dodano: 28.10.2011 12:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

jąkanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jąkanie. Wszystko na temat jąkanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.