porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jałowiec pospolity - popularna przyprawa z właściwościami zdrowotnymi

Krzew wiecznie zielony osiągający wysokość do 10 m. Ma szpilkowate liście i małe, podłużne, żółte kwiaty. Owoce po zawiązaniu są zielone, a podczas dojrzewania stają się granatowoczarne.

jałowiec dodano: 22.07.2016 09:38

Jałowce – czy da się je przesadzić z lasu?

Jałowiec leśny można przesadzić do ogrodu, jednak taka „operacja” nie należy do najprostszych. Na ogół bowiem rośliny iglaste przesadzane z miejsc naturalnych dość trudno się przyjmują. Ale nie jest to niemożliwe. Radzimy, jak i kiedy to zrobić.

jałowiec leśny przesadzanie dodano: 07.06.2014 12:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?
Ksiądz Adam Boniecki: kim jest, co o nim wiemy?

Ksiądz Adam Boniecki to ważna postać życia społecznego w Polsce ...

jałowiec pospolity szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jałowiec pospolity. Wszystko na temat jałowiec pospolity na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.