porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki. Mówimy, kim jest startujący w wyborach na prezydenta przeciwnik Unii Europejskiej i "lewaków" Janusz Korwin-Mikke.

kongres nowej prawicy dodano: 04.05.2015 14:08

Czy Janusz Korwin-Mikke może wchodzić do Ministerstwa Spraw Zagranicznych?

Minister Radosław Sikorski zabronił Januszowi Korwin-Mikkemu wstępu do Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Powiedział to wzburzony spoliczkowaniem przez europosła Michała Boniego. Minister sprawę przemyślał jednak i zdanie zmienił.

Michał Boni dodano: 23.08.2014 14:03

Janusz Korwin Mikke spoliczkował Boniego - o co chodzi?

Janusz Korwin-Mikke spoliczkował dziś w siedzibie MSZ Michała Boniego! „Żałuję,że nie naplułem Boniemu w twarz”. To słowa Lidera KNP. Co takiego zrobił polityk PO, że Korwin posunął się do takiego zachowania?

Michał Boni dodano: 11.07.2014 16:56

Wyniki Eurowyborów. Kto głosował na Korwina?

Na Nową Prawicę Korwina-Mikkego głosowali przede wszystkim ludzie młodzi, przed 40-stką. 7,2 proc. głosów (według sondażu) zapewniło komitetowi Korwina 4 mandaty do Parlamentu Europejskiego. Kto głosował na Nową Prawicę?

eurowybory dodano: 26.05.2014 12:25

Co to jest MILF?

Kilka dni temu Kobiety Nowej Prawicy opisały jedną ze swoich kandydatek do Europarlamentu, jako "Urodzoną w 1988 roku. 26 letnią milf. Na co dzień mamę 2 letniej Blanki oraz elegancką panią domu". Niestety, panie nie sprawdziły najprawdopodobniej, co oznacza słowo milf. Mówimy, czym jest i skąd pochodzi określenie milf.

kobiety nowej prawicy dodano: 01.05.2014 02:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

janusz korwin mikke szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. janusz korwin mikke. Wszystko na temat janusz korwin mikke na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.