porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Puchar Konfederacji 2013: jaki skład Japonii?

Japonia to najlepszy zespół w Azji, triumfator Pucharu Azji 2011. Wiadomo już, kto zagra w reprezentacji Japonii na turnieju w Brazylii. Mówimy, w jakim składzie wystąpi Japonia podczas Pucharu Konfederacji 2013.

brazylia dodano: 13.06.2013 14:48

Puchar Konfederacji: co to jest? Jaka jest historia Pucharu Konfederacji?

Już 15 czerwca rozpocznie się Puchar Konfederacji 2013 w Brazylii, który będzie testem przed przyszłorocznym mundialem. Co to jest Puchar Konfederacji i jaka jest jego historia? Przedstawiamy podstawowe informacje na temat Pucharu Konfederacji.

brazylia dodano: 11.06.2013 13:24

Jak urządzić wnętrze w stylu orientalnym? Co wiesz o stylu orientalnym?

Japońska harmonia, chiński przepych oraz indyjska baśniowość mogą zagościć w twoim domu. Orientalny styl nadajemy całemu domowi, konkretnemu pomieszczeniu lub wprowadzamy do wnętrza jedynie akcenty zaczerpnięte z innych kultur. Zobacz, jakie są cechy stylu orientalnego?

chiny dodano: 07.11.2011 12:08

Mundial w Brazylii: Który zespół z Azji awansował do finałów mistrzostw świata 2014 w Brazylii?

W strefie azjatyckiej do finałów bezpośrednią przepustkę na mundial w Brazylii uzyskają w sumie cztery kraje: po dwie najlepsze zespoły z każdej grupy. Mówimy, która reprezentacja z Azji już wywalczyła awans do mistrzostw świata 2014 oraz jak przebiegają eliminacje w tej strefie.

brazylia i mundial dodano: 13.06.2013 15:26

Puchar Konfederacji 2013: jaki skład Brazylii?

Brazylia to gospodarz Pucharu Konfederacji 2013. To dla "Canarinhos" będzie egzamin przed mistrzostwami świata, które w 2014 roku odbędą się w tym kraju. Czy znany jest skład Brazylii na prestiżowy turniej Puchar Konfederacji?

brazylia dodano: 11.06.2013 15:15

Co to jest drifting?

Co to jest drifting? To rodzaj techniki jazdy - najczęściej samochodem - w kontrolowanym poślizgu. Ale drift to także nazwa sportu samochodowego. Obecnie jedna z najbardziej widowiskowych i rozwijających się dyscyplin motorsportu. Pierwsza profesjonalna liga driftingowa D1 powstała w Japonii. Jej edycje znajdują się też w Wielkiej Brytanii, Malezji, USA i Australii. W Polsce pierwsze zawody driftingowe odbyły się w roku 2006.

drifting dodano: 17.01.2014 17:42

Do czego służą kule gejszy?

Kule gejszy to pochodząca z Japonii erotyczna zabawka. Są prawdziwym przebojem! Dlaczego? Oto kilka faktów. Początkowo była to pojedyncza kulka umieszczana w pochwie dla podniesienia jakości stosunku płciowego, ale wkrótce przekształcono ją w kilka kulek połączonych łańcuszkiem dla łatwiejszego usunięcia. Użycie kulek gejszy powoduje subtelną stymulację i pobudzenie. Można je pozostawić w sobie nawet cały dzień! Często są one polecane przez lekarzy do wzmocnienia mięśni pochwy, co poprawia jakość stosunku.

erotyczna zabawka dodano: 14.01.2014 19:18

Jak i dlaczego wymierają Japończycy?

Już nie tylko naukowcy-demografowie, ale i władze Japonii są poważnie zaniepokojone. Ludność tego kraju kurczy się z zastraszającą prędkością. W roku 2010 Japończyków było 128 mln, w roku 2048 będzie tylko 100 mln. Dlaczego Japończyków jest coraz mniej?

brak dzieci dodano: 31.01.2012 11:54 | odpowiedz (1)

Jakie są rodzaje mangi? Japońska MANGA dla dzieci i... dla dorosłych

Manga to japoński komiks, który ma swój odpowiednik w postaci filmów animowanych, zwanych anime. Bohaterowie mangi i anime są zazwyczaj przerysowani, posiadają duże, wyraźne oczy, często nienaturalny kolor włosów. Ich losami interesują się nie tylko dzieci. Dorośli zaczytują się w erotycznej mandze. Mówimy, jakie są rodzaje mangi.

anime dodano: 29.02.2012 06:00

Czego Polacy nie wiedzą o sushi?

Lubisz jeść sushi? Czy jesteś pewnien, że umiesz je prawidłowo jeść? Czy może źle się do tego zabierasz? A czy wiesz, czego nie powinno być w sushi? Sprawdź, czy wiesz wszystko na temat tego dania.

maki dodano: 05.10.2011 14:05 | odpowiedz (20)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

Japonia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Japonia. Wszystko na temat Japonia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.