porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Norweski portal randkowy kpi z Kaczyńskich. Czy wiesz dlaczego?

Norweski portal Victoria Milan w tegoroczne wakacje umieścił w centrum Warszawy billboard reklamujący portal randkowy. Na zdjęciu pokazał zmarłego w smoleńskiej katastrofie Lecha Kaczyńskiego i... kota. Pod zdjęciem zamieszczono podpis: W Twoim związku brak pazura? Spróbuj romansu... O co w tym wszystkim chodzi?

Lech Kaczyński dodano: 29.08.2013 19:32

Jak PIS uczcił II rocznicę katastrofy smoleńskiej? Gdzie msza, przemowy i palenie zniczy?

Jak Prawo i Sprawieldiwosć zamierza obchodzić druga rocznicę katastrofy z 10 kwietnia? Obchody rocznicy katasfrofy smoleńskiej  znowu podzielone.

Lech Kaczyński dodano: 10.04.2012 07:16

Kto powinien zostać premierem? [WYNIKI SONDAŻU]

"Super Express" zamówił specjalne badanie, w którym zapytał Polaków, kto powinien zostać premierem. Z sondażu wynika, że w pierwszej trójce kandydatów na premiera znajdują się: obecny szef rządu Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i Leszek Miller.

donald tusk dodano: 02.01.2014 10:53

Czy wiesz w jakich górach spędza swój urlop premier Donald Tusk?

Jako zapalony narciarz lider Platformy Obywatelskiej i premier polskiego rządu Donald Tusk co roku wyjeżdża za granicę poszusować na stokach włoskich Dolomit. Jego poprzednik Jarosław Kaczyński wolał polskie morze i odpoczywał w ośrodku na Helu.

Dolomity dodano: 23.01.2012 14:42

13 grudnia - marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości - o co chodzi? Jaka jest idea tego marszu?

13 grudnia w Warszawie ma odbyć się marsz PiS - marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości. Jaka jest idea tego marszu? Czego chce Jarosław Kaczyński?

13 grudnia dodano: 10.12.2012 11:24

Kto mógłby zastąpić Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku prezesa PiS?

Zbigniew Ziobro (42 l.) - lider Solidarnej Polski lub Adam Hofman (32 l.) - rzecznik prasowy PiS. Ci dwaj politycy są najczęściej wymieniani wśród osób, które mogą zastąpić Jarosława Kaczyńskiego (63 l.). Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Homo Homini dla „Super Expressu”.

Adam Hofman dodano: 06.03.2012 17:41

Czy AUTORYZACJA wywiadu zawsze jest wymagana? Co mówił BIELAN O KACZYŃSKIM w rozmowie z Teresą TORAŃSKĄ?

Wywiad Adama Bielana dla Teresy Torańskiej opublikowany w "Newsweeku" stał się głośny dzięki kłótni, jaka wybuchła wokół jego autoryzacji. Czym jest autoryzacja wywiadu i co takiego powiedział Bielan o braciach Kaczyńskich?

Adam Bielan dodano: 11.04.2012 14:23

Dlaczego PiS wydaje fortunę na ochronę prezesa?

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych informacji dzisiejszego dnia jest opublikowana w "Newsweeku" analiza finansów partii PiS. Wynika z niej, że na ochronę Jarosława Kaczyńskiego partia wydała w ubiegłym roku 1,1 mln złotych. Mówimy, dlaczego PiS wydaje fortunę na ochronę prezesa.

budżet PiS dodano: 20.05.2013 13:09

Kim był LECH KACZYŃSKI, prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, który zginął w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem?

Lech Kaczyński, prezydent RP od 2005 roku do tragicznego 10 kwietnia 2010 r, kiedy wraz z 95 osobami zginął w katastrofie samolotu prezydenckiego Tu-154 na lotnisku w Smoleńsku. Leciał oddać hołd, tym, którzy 70 lat wcześniej zostali pomordowani w Katyniu. 

katastrofa lotnicza dodano: 10.04.2012 06:54 | odpowiedz (2)

Z jakiego polityka najchętniej się śmiejemy?

Z jakiego polityka najchętniej śmieją się Polacy? Kto jest królem internetu, kabaretowychh skeczów? Czy to Donald Tusk, Bronisław Komorowski czy może Jarosław Kaczyński? Kto najbardziej inspiruje twórców dowcipów politycznych?

Bronisław Komorowski dodano: 08.08.2013 16:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Deska - kim jest?
Waldemar Deska - kim jest?

Waldemar Deska, współzałożyciel i lider alternatywnej grupy „Daab”, znany jest ...

Jarosław Kaczyński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Jarosław Kaczyński. Wszystko na temat Jarosław Kaczyński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.