porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Weekend na stoku - o czym warto pamiętać, jakie są najważniejsze zasady?

Podczas weekendowego wypadu na stok pamiętajmy o kilku ważnych zasadach i odpowiednim zachowaniu się na trasach narciarskich. Wypoczywając aktywnie odpowiednio się wcześniej przygotujmy oraz dbajmy o bezpieczeństwie własne i innych. Jak dobrze przygotować się do sezonu narciarskiego? Jakich zasad warto przestrzegać podczas każdego pobytu na nartach?

alkohol na stoku dodano: 20.12.2012 16:05

SEZON NARCIARSKI gdzie już można pojeździć na nartach w Beskidach. STOKI, WYCIĄGI, CENY

Narciarskie szaleństwo trwa. Niestety, spośród ogromnej oferty ośrodków zimowych trudno wybrać nam najlepszą ofertę. Jeśli znudziło wam się Podhale, a Bieszczady są ciut za mało wymagające - proponujemy Beskidy.

beskid niski dodano: 02.01.2013 21:31

Czy znasz narciarskie lodowce Alp?

Lodowce – kraina wiecznego śniegu – pozwalają nam cieszyć się naszym ulubionym sportem, wtedy gdy w niższych ośrodkach narciarskich jeszcze lub już nie ma śniegu. Czy wiesz, gdzie ich szukać? Gdzie znajdziesz dobrze przygotowane narciarskie ośrodki na lodowcach?

Alpy dodano: 25.01.2012 10:44

Jak być zawsze w formie na nartach? Uniknąć zerwania wiązadeł lub uszkodzenia łękotki?

Zimowy urlop na nartach to najczęściej tylko kilka dni. Jak gospodarować siłami, żeby ich nie zmarnować? Do tego by urlop na deskach był cudowny trzeba się odpowiednio przygotować i zadbać nie tylko o sprzęt, kwaterę i skipasy. Przede wszystkim trzeba przygotować swój organizm na aktywny wypoczynek - wtedy wrócimy z urlopu naprawdę wypoczęci. Jak się do tego zabrać?

aktywny wypoczynek dodano: 31.01.2012 14:45

Urazy na stoku – jak im zapobiegać?

Czas na nartach i snowboardzie to piękne chwile, ale zdarzają się wzloty i upadki. Te ostatnie bywają opłakane w skutkach. Jakie urazy grożą narciarzom? Jak im zapobiegać?

ferie dodano: 03.01.2012 17:47

Freeride – czy to narciarstwo tylko dla świrów? Co wiesz o freeride?

Co to jest freeride? Jaki sprzęt jest do niego potrzebny? Gdzie są „kultowe miejscówki” freeriderów? Jak wyglądają zawody freeridowe? Przeczytaj!

dyscyplina narciarska dodano: 21.02.2012 11:26 | odpowiedz (2)

Narty w Bułgarii. Dlaczego warto pojechać na narty do Banska?

Największą popularnością wśród narciarzy cieszą się Alpy. Tymczasem jednym z najszybciej rozwijających się kurortów narciarskich w Europie jest bułgarski kurort Bansko. Sprawdź, dlaczego warto pojechać na narty właśnie do Banska!

Bułgaria dodano: 24.11.2011 15:26

Narty w Norwegii. Dlaczego warto wybrać się na narty do Hemsedal?

Uwielbiasz jeździć na nartach ale masz dosyć przeludnionych alpejskich kurortów? Narciarskich szaleństw z pewnością dostarczy ci Hemsedal – jeden z największych skandynawskich ośrodków narciarskich. Sprawdź, dlaczego warto jechać na narty do Norwegii!

Alpy dodano: 28.11.2011 06:47

Jak nauczyć się jazdy na nartach? INSTRUKCJA KROK PO KROKU

Jazda na desce to zabawa, a na nartach to prawdziwa adrenalina. Jedno i drugie to świetna forma rekreacji. Nauka jazdy na nartach w początkowych fazach jest łatwiejsza od snowboardu. Od czego więc zacząć naukę jazdy na nartach?

narty dodano: 28.12.2011 13:56

Kupujemy narty. Jak dobrać narty dla dziecka?

Jazda na nartach rozwija mięśnie, poprawia równowagę i koncentrację, a ruch zimą na świeżym powietrzu wzmacnia odporność. By jednak sport ten był dla dziecka bezpieczny, dziecko musi mieć właściwie dobrane narty.

długość nart dodano: 28.12.2011 17:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

jazda na nartach szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jazda na nartach. Wszystko na temat jazda na nartach na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.