porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Street food: co to jest? Czy w Polsce mamy street food?

Street food podbija serca oraz żołądki Polaków i staje się coraz popularniejszy! Do tego wypiera z rynku niezdrowe fast foody. Tylko co to właściwie jest street food i gdzie w Polsce się znajduje?

fast food dodano: 17.10.2013 16:03

Gdzie i czego nie jeść na mieście: mały przewodnik

Nie jest to przewodnik po miejscach zbiorowego żywienia, w kórych – dla dobra swojego zdrowia – lepiej się nie stołować. To zbiór rad pomagajacych w wyborze jedzenia, które mamy zamiar skonsumować na ulicy. Street food też wymaga znajomości zasad dobrego wychowania.

food truck dodano: 06.05.2016 13:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Iberszer – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Piękna, czarnowłosa aktorka, znana z serialu "Ranczo", to osoba wszechstronnie ...

jedzenie na ulicy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jedzenie na ulicy. Wszystko na temat jedzenie na ulicy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.