porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wykorzystać cydr w kuchni? Przepis na kaczkę z cydrem!

Jabłka w kontekście akcji „Jedz jabłka na złość Putinowi” nabrały nowej atrakcyjności. Zwłaszcza, że można je pałaszować na wiele sposobów – na surowo i najlepiej ze skórką, upieczone, w szarlotce, jako sok i jako cydr. Cydr można zaś nie tylko pić, ale też dodawać do potraw!

cydr dodano: 01.08.2014 15:08

Jabłka suszone - jak zrobić?

Jedz jabłka suszone! Będziesz piękny, zdrowy i szczupły, a w dodatku przysłużysz się polskiemu rolnictwu, nękanymi rosyjskimi sankcjami.

jabłka suszone dodano: 13.08.2014 13:28

Co można zrobić z jabłek? Jakie przetwory z jabłek?

Czy jesteśmy w stanie zjeść tyle jabłek, by te, które nie pojadą na Wschód, nie marniały? Warto próbować. Żeby jednak nie popaść w monotonię, warto jeśc jabłka nie tylko na surowo, ale też w postaci róznych potraw i przetworów. Mówimy, co można zrobić z jabłek!

jabłka dodano: 13.08.2014 13:17

Które polskie gwiazdy jedzą jabłka na złość Putinowi? [VIDEO]

Polskie gwiazdy wspierają akcję Jedz jabłka na złość Putinowi i zamieszczają zdjęcia na Instagramie, Facebooku i Twitterze. Którzy celebryci ma już selfie z jabłkiem? Zobaczcie, jak nasze gwiazdy protestują przeciwko nałożeniu przez Rosję embarga na polskie owoce i warzywa.

jabłka dodano: 04.08.2014 16:05 | odpowiedz (1)

Lidl włącza się w akcję #jedzjablka - zobacz jak to robi! [VIDEO]

Znana sieć sklepów Lidl przyłącza się do akcji #jedzjablka! W najnowszym spocie Pascal i Okrasa w swoim stylu zachęcają klientów do jedzenia polskich jabłek! Zadziała?

embargo dodano: 11.08.2014 16:08

Rosyjskie embargo: jakich warzyw i owoców dotyczy?

Od 1 sierpnia Polska nie może eksportować do Rosji warzyw i owoców. Najbardziej ucierpią na tym polscy producenci jabłek. Sankcje mogą spowodować straty w wysokości ok. 500 milionów euro.

embargo dodano: 08.08.2014 18:39

Lista produktów objętych embargiem Rosji: co się na niej znajduje?

W ramach odwetu za sankcje nałożone na Rosję przez Unię Europejską, Putin odpowiada całą listą produktów objętych embargiem. Lista obowiązywać będzie od 7 sierpnia przez cały rok.

embargo dodano: 08.08.2014 08:35

Nie tylko piwo: będą reklamy cydru?

Cydr zyskał w Polsce rzeszę wielbicieli, która stale rośnie. Ten niskoprocentowy alkoholowy napój to idealne orzeźwienie na letnie upały. Do popularyzacji cydru może przyczynić się Sejm, który być może zezwoli na jego reklamę w telewizji. Sprawa ma charakter polityczny...

cydr dodano: 06.08.2014 17:29

Akcja JEDZ JABŁKA, czyli owocem w Putina: NAJLEPSZE MEMY!

1 sierpnia Rosja wprowadziła embargo na polskie jabłka. Reakcją dziennikarzy było stworzenie akcji "Jedz Jabłka" zachęcającej do kupowania polskich jabłek. W internecie zaroiło się po kilku godzinach od ironicznych memów dotyczących całej sytuacji. Zobacz najlepsze memy dotyczące rosyjskiego embarga na polskie jabłka.

jabłka dodano: 06.08.2014 12:59

Ile jabłek musi zjeść każdy Polak, by zrobić na złość Putinowi?

Akcja internautów #jedzjablka na złość Putinowi cieszy się ogromną popularnością. Jest to odpowiedź na wprowadzone przez Kreml embargo na polskie jabłka. Mówimy, ile jabłek musi zjeść każdy Polak, by zrobić na złość Putinowi?

akcja jedz jabłka dodano: 05.08.2014 15:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

#jedzjablka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. #jedzjablka. Wszystko na temat #jedzjablka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.