porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim są kluczowi gracze reprezentacji na EURO 2012? Grupa A. Polska

Jakub Błaszczykowski to ważny piłkarz mistrza Niemiec, Borussii Dortmund, aktualny kapitan Reprezentacji Polski i lider drużyny narodowej prowadzonej przez Franciszka Smudę. Występuje jako skrzydłowy i znany jest z niezwykle efektownych rajdów oraz nieszablonowych dryblingów prawą stroną boiska. Poznaj przebieg kariery Kuby Błaszczykowskiego 

Borussia Dortmund dodano: 10.05.2012 10:25

Kim jest JERZY BRZĘCZEK, wujek Kuby Błaszczykowskiego?

Jerzy Brzęczek pojawia się ostatnio w mediach jako wujek i mentor gwiazdy polskiej reprezentacji Jakuba Błaszczykowskiego. Młodsi kibice piłki nożnej często nie wiedzą jednak, że Jerzy Brzęczek był też bardzo dobrym zawodnikiem i prawdziwym piłkarskim obieżyświatem!

błaszczykowski rodzice dodano: 14.06.2012 17:10

JERZY BRZĘCZEK, wujek Kuby Błaszczykowskiego. Jaki miał wpływ na piłkarza?

Jerzy Brzęczek poza bogatą karierą piłkarską w krajowych i zagranicznych klubach oraz reprezentacji Polski ma dla polskiej piłki nożnej jeszcze jedną zasługę. Bardzo wydatnie przyczynił się do piłkarskiego (i nie tylko) rozwoju bohatera ostatniego meczu z Rosją, Kuby Błaszczykowskiego.

felicja brzęczek dodano: 14.06.2012 15:00

Babcia Kuby Błaszczykowskiego, FELICJA BRZĘCZEK. Kim była?

Felicja Brzęczek jest pełną życia, wesołą starszą panią. Niewielu jednak wie, że to ona w dużej mierze wychowała młodego Kubę. W związku z sukcesami piłkarza pojawił się szereg wypowiedzi pani Felicji wspominających młode lata asa naszej narodowej reprezentacji. Jaki wpływ miała pani Felicja na życie swojego wnuka?

felicja brzęczek dodano: 16.01.2015 10:45 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

jerzy brzęczek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jerzy brzęczek. Wszystko na temat jerzy brzęczek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.