porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nowa ramówka TVN STYLE. Jakie programy zobaczymy od września 2012?

Jesień 2012 w TVN Style zapowiada się niezwykle ciekawie. Nowe kontrowersyjne programy obok tych starych, sprawdzonych. Czym zaskoczy nas TVN Style we wrześniu? Czy na antenę wrócą nasze ulubione programy? Oto nowa ramówka TVN Style na jesień 2012.

Anna Starmach dodano: 22.08.2012 14:48

O czym będzie program ZABÓJCA DŁUGÓW? Jak dostać się do programu TVN Style pomagającego dłużnikom?

Na jesień 2012 roku kobiecy kanał TVN Style szykuje program pt. „Zabójca długów”. Eksperci mają w nim pomagać osobom, które toną w długach i nie są w stanie nic zaoszczędzić. Obecnie trwa poszukiwanie chętnych do udziału w nowym reality show. Jak się do niego dostać?

program tvn style dodano: 23.05.2012 19:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Hołowczyc - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Hołowczyc, kim jest kierowca rajdowy? Co o nim wiemy?

jesienna ramówka TVN Style szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jesienna ramówka TVN Style. Wszystko na temat jesienna ramówka TVN Style na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.