porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co kryją wody Wostoka? Jaka jest tajemnica antarktycznego jeziora?

Parę dni temu rosyjscy badacze polarni ze stacji Wostok na Antarktydzie przewiercili się przez 4 km wartwę lodowca. Zajęło im to 30 lat, a na jego dnie odkryli jezioro, które nazwali tak jak stacja - Wostok. Co kryją wody tajemniczego jeziora?

antarktyda dodano: 09.02.2012 15:43

Ile trzeba zapłacić za ziemię w atrakcyjnych rejonach rekreacyjnych?

Często wakacyjny pobyt w jakimś atrakcyjnym miejscu przyczynia się do podjęcia decyzji o kupnie ziemi, by na niej postawić własny dom letniskowy. Ceny gruntów zależą oczywiście od ich podaży w danym regionie, liczy się także poziom atrakcyjności turystycznej, szczególnie w pobliżu wody.

działka rekreacyjna dodano: 25.08.2014 15:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

jezioro szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jezioro. Wszystko na temat jezioro na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.