porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak oralnie zaspokoić wybrankę?

Język to cudowna, choć chyba niedoceniana część ciała. Można nim czynić cuda, jest dużo bardziej wszechstronny niż palce i pieszczoty, jakie może sprawić nim mężczyzna kobiecie, mogą być cudowne. Zabaw się w poszukiwacza skarbów. Najpierw delikatnie włóż rękę między jej nogi i znajdź ciepły wilgotny obszar, gdzie schodzą się wargi sromowe. Lekko popchnij jeden z palców (ale nie próbuj dostawać się do środka pochwy) i wsuwaj go powoli ku górze, aż poczujesz, że skończyło się wolne miejsce. Jak wyczujesz mały guziczek, to znaczy, że jesteś u celu. To łechtaczka. A teraz zamiast palców użyj języka.

łechtaczka dodano: 13.01.2014 22:34

Jak pieścić kobietę?

Łechtaczka to wrota do rozkoszy u niemal każdej kobiety. Umiejętne obchodzenie się z jej guziczkiem zapewni ci tytuł superkochanka. Usztywnij swój język. Najpierw się upewnij, że twój język jest odpowiednio twardy. Aby się o tym przekonać, wysuń go i napręż, a następnie takim naprężonym pomachaj na wszystkie strony. I taki wsuń jej do środka, rozsuwając palcami wargi sromowe. Tylko nie dmuchaj do środka! A kiedy już ona poczuje w sobie język sztywny jak penis, wysuń go i zacznij lizać jej srom, w dowolny sposób, ale najlepiej okrężnymi ruchami. Rozsuń, przyciśnij, liż. Teraz sprawdź, czy jej miłosny guziczek, czyli łechtaczka, już stanął na baczność. Przekonasz się o tym bez trudu, bo guziczek w stanie podniecenia twardnieje, ulega erekcji podobnie jak penis, do którego zresztą jest budową zbliżony. Wyczujesz go poniżej spojenia łonowego. Powoli podważaj łechtaczkę językiem, aby wysunęła się nad wargi sromowe. Teraz liż ją, ale delikatniej niż srom. Gdy już zacznie się unosić, rozsuń bardziej srom i szybciej poruszaj językiem, w górę i w dół. Co kilka sekund rób przerwę, zatrzymaj się i wtedy mocniej przyciśnij język do guziczka. Zrób dzióbek i ssij. Na chwilę oderwij się od guziczka, zrób dzióbek, czyli ułóż usta w literę o i wtedy chwyć łechtaczkę ustami i zacznij ja ssać. Dla lepszego efektu, unieś jej biodra w górę. Tylko pamiętaj, to bardzo ważne, nie chłepcz jej jak kot mleko, bo tylko sprawisz jej ból. A wielu mężczyzn właśnie tak robi, dziwiąc się potem, że one stronią od seksu oralnego. Używaj całych ust, a język wykorzystaj do przerzucania i obracania łechtaczki.

guziczek dodano: 12.12.2013 19:30

Jakie choroby można wyczytać z języka?

Pokaż język, a powiem ci, na co chorujesz. Już dawna medycyna chińska traktowała język jako jeden z wyznaczników kondycji całego organizmu. Dziś też lekarz niekiedy poleca choremu pokazać język. Co na nim może zobaczyć, poza aftami czy nadżerką? Okazuje się, że kolor języka często świadczy o chorobie.

kolor języka dodano: 10.03.2014 15:04

Jak urozmaicić seks?

Zacznijcie się jednocześnie nawzajem rozbierać. Zdejmując z partnera kolejną rzecz, obdarzajcie go jakąś wyszukaną pieszczotą. To może być głęboki pocałunek, masaż erogennego punktu na ciele lub ugniatanie wewnętrznych stron ud. Zanim przejdziecie do bardziej wyrafinowanych pieszczot, liżcie, ssijcie i smakujecie swoje ciała. Ona niech obejmie wargami jego instrument i ssie, ssie, aż on zacznie jęczeć z pożądania. W przerwach kochanka niech pochucha gorącym powietrzem swojego oddechu na jego ptaka i kilka razy szybko poliże jego czubek, wykonując szybkie ruchy języka tam i z powrotem. Następnie on niech zagra swoim językiem na jej guziczku. Niech przyłoży wargi tak, by lekko przylegały do łechtaczki i uchwyci nimi jej koniuszek miękką i wilgotną, wewnętrzną stroną swoich ust. I teraz niech zaciśnie szczelnie usta na jej instrumencie przyjemności, wtulając w nią wargi jak najmocniej. Jednocześnie niech trzepie samym końcem języka, z boku na bok, pocierając jej żołądź, aż tym razem ona będzie drżeć i jęczeć z rozkoszy. A kiedy przyjdzie pora na bardziej dogłębne poznawanie swoich wnętrz, na jeszcze mocniejsze zwarcie, zacznijcie od klasyki. Ale już po kilkunastu szybkich ruchach zmieńcie ja tak, żeby ona założyła nogi na jego ramiona. A po kilkunastu następnych ruchach on niech uniesie jedną z jej wyprostowanych nóg, by uzyskać dostęp do bioder, w ukośnym połączeniu. I nie poprzestajcie na tym. Z tej pozycji ona może przenieść obie nogi na jedna stronę, by spowodować lekki skręt. Bo dzięki takiej zmianie jej pochwa stanie się jakby ciaśniejsza, będzie szczelniej obejmowała jego członka. Kończyć powinniście twarzą w twarz, bo to da wam maksymalne zjednoczenie ciał i dusz.

orgazm dodano: 01.12.2013 18:29

Co zrobić, gdy dziecko zaczyna się brzydko wyrażać?

Brzydkie słowa niestety stały się coraz popularniejszym elementem współczesnej polszczyzny – formą ekspresji, po którą wielu (zwłaszcza młodych) ludzi sięga coraz chętniej. Wszechobecne w rozmowach, jeśli nie samych rodziców, to być może przypadkowo mijanych na ulicy czy w sklepie osób, szybko bywają podłapywane przez maluchy. Ale to nie jedyne miejsca, w których dzieci stykają się z takimi wyrażeniami.

brzydkie słowa dodano: 30.01.2012 08:37

Czym jest bilingwizm? Co w praktyce oznacza dwujęzyczność?

Współcześnie na świecie ponad połowa ludzkości jest dwujęzyczna. Jak wykazują badania "przy okazji" poznawania dwóch języków jednocześnie uaktywniane są dodatkowe połacie mózgu, co wspomaga szybsze uczenie się również innych umiejętności. Zobacz, jakie dodatkowe korzyści niesie ze sobą bilingwizm.

bilingwizm dodano: 14.06.2012 13:28

Jak zainteresować dzieci książkami?

Nawet najciekawszy program w telewizji nie zastąpi tego, co może się rozegrać w wyobraźni dziecka pod wpływem ciekawej książki. Dlatego jeśli twoje dziecko nie interesuje się niczym, co nie ma klawiatury, najwyższa pora, by to zmienić.

ciekawość świata dodano: 23.04.2012 15:05 | odpowiedz (1)

Język wachlarza. Co oznaczają poszczególne gesty wykonane wachlarzem?

Wachlarz nazywany był szpadą kobiety. Produkowany m.in. z kości, papieru, jedwabiu, czy pergaminu były kiedyś nieodzownym elementem codziennego użytku, porównywanym do biżuterii. Wachlarz nie tylko obniżał temperaturę i dawał ochłodę, ale studził emocje, był też narzędziem przydatnym do dialogu między tancerzami, czy kochankami... Dowiedz się, co mówiły określone gesty wykonane za pomocą wachlarza

dialog dodano: 02.01.2013 19:38

Jak po angielsku wyrazić współczucie? Jak złożyć kondolencje po angielsku?

Sposoby wyrażania współczucia muszą różnić się w zależności od sytuacji, w której dana osoba się znalazła oraz tego, na ile dobrze osobę tę znamy. Oto kilka podpowiedzi, jak wyrazić współczucie po angielsku

angielski dodano: 18.07.2014 07:32

Sprzęt smakosza. JAK POWSTAJE SMAK?

W sprawie smaku zawsze wypowiada się język. Do niedawna uważano, że różne sygnały z „wykrywaczy smaku” mieszczących się na języku docierają do mózgu, a dopiero ten naprawdę smakuje potrawy. Okazało się jednak, że z języka do mózgu wędrują gotowe informacje.

gorzki dodano: 23.05.2012 12:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

język szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. język. Wszystko na temat język na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.