porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy ciało może mówić? Jak NAUCZYĆ SIĘ ROZUMIEĆ SWOJE CIAŁO i postępować według jego wskazówek?

Czy można nauczyć się rozumieć język ciała i postępować według jego wskazówek. Medycyna wschodnia - tybetańska, chińska i japońska mówi, że tak.

medycyna tybetańska dodano: 12.07.2012 09:18

Jak odczytywać mowę ciała? Jak poznać, że rozmówca kłamie? Co znaczy pocieranie nosa, a co krzyżowanie nóg?

Umiejętność czytania języka ciała może całkowicie zmienić życie. Ludzie w rozmowie często starają się ukryć to, co naprawdę myślą. Mogą też dobrze kłamać. Mowa ciała tymczasem nigdy cię nie oszuka, wystarczy tylko nauczyć się ją poprawnie odczytywać. O czym świadczą poszczególne gesty i pozy rozmówcy?

jak odczytywać gest dodano: 07.05.2013 12:17

Co podbródek mówi o mężczyźnie?

Okazuje się, że wystarczy uważniej przyjrzeć się mężczyźnie, a zwłaszcza jego twarzy, skupić się na poszczególnych jej fragmentach, żeby wiedziec o nim znacznie więcej, niż sam zechciałby o sobie powiedzieć. Tak przynajmniej twierdzą specjaliści od fizjonomiki, czyli czytania z twarzy. Zobacz, co kształt brody mówi o charakterze mężczyzny.

mowa ciała dodano: 26.11.2012 14:58

Jak poderwać kobietę? Jak czytać z MOWY CIAŁA KOBIETY?

Kobieca mowa ciała od wieków zbija mężczyzn z tropu, a niekiedy wprawia ich w zakłopotanie. Oczywistym jest, że to kobiety, w większym stopniu niż mężczyźni, posługują się mową ciała i są ponadto lepsze w interpretowaniu przekazów niewerbalnych. Jeżeli jesteś mężczyzną koniecznie przeczytaj ten artykuł. Mówimy, jak odczytywać język ciała kobiety!

dłonie dodano: 13.03.2012 17:26

Co to jest makaton?

Jedną z propozycji pomocy pośród metod AAC wspomagające i alternatywne sposoby porozumiewania się jest Program Językowy Makaton - system gestów i symboli graficznych.Właśnie powstał pierwszy w języku polskim edytor symboli Makatonu o nazwie MAKTON SymTab. Edytor zawiera ponad 1200 znaków i symboli.

język dodano: 19.05.2015 12:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

język ciała szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. język ciała. Wszystko na temat język ciała na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.