porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ojczysty - dodaj do ulubionych - o co chodzi w tym haśle?

Rozpoczęła się kampania "Ojczysty - dodaj do ulubionych". Skąd się wzięła, kto jej patronuje, dlaczego jest ważna, kogo ma przyciągnąć? O czym mówi nam jej hasło?

Andrzej Pągowski dodano: 21.02.2012 11:10 | odpowiedz (4)

Czym jest bilingwizm? Co w praktyce oznacza dwujęzyczność?

Współcześnie na świecie ponad połowa ludzkości jest dwujęzyczna. Jak wykazują badania "przy okazji" poznawania dwóch języków jednocześnie uaktywniane są dodatkowe połacie mózgu, co wspomaga szybsze uczenie się również innych umiejętności. Zobacz, jakie dodatkowe korzyści niesie ze sobą bilingwizm.

bilingwizm dodano: 14.06.2012 13:28

Czym jest KULTURA JĘZYKA? Dlaczego ważne jest poprawne używanie języka polskiego?

Międzynarodowy Dzień Języka ojczystego to dobry moment, żeby zastanowić się nad tym, dlaczego tak ważna jest kultura języka ojczystego. Radzimy, jak posługiwać się poprawną polszczyzną.

język polski dodano: 21.02.2012 12:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

język ojczysty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. język ojczysty. Wszystko na temat język ojczysty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.