porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM 2. Kiedy premiera i co się wydarzy w opowieści o Małgosi, jej matce i córce?

Premiera „Życia nad Rozlewiskiem 2” - czwartej serii opowieści o Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), jej matce (Małgorzata Braunek), córce (Olga Frycz) i ich perypetiach uczuciowych już 2 grudnia o godz. 20.20 w TVP 1.

Anna Czartoryska dodano: 15.11.2012 06:44

Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu "Życie nad rozlewiskiem 2"? Co będzie się z nimi działo w czwartej serii serialu?

Na czas wakacji telewidzowie rozstają się z większością ulubionych seriali. Wielbiciele popularnego serialu o życiu nad rozlewiskiem mogą jednak spokojnie czekać. Już jesienią TVP pokaże kolejną serię serialu "Życie nad rozlewiskiem". Co wydarzy się w tym sezonie?

basia dodano: 05.07.2012 16:57

Gwiazdy którego serialu zarabiają najwięcej?

Wiele tysięcy dzieci marzy o byciu aktorem. Chodzi głównie o sławę i pieniądze. Czy w Polsce również warto być aktorem, chociażby serialowym? Kto zarabia najlepiej na jednym dniu pracy? Serial "Przepis na życie" produkcji TVN zdaje się być najdroższą operą mydlaną na antenie - mówimy dlaczego?

BITWA NA GŁOSY dodano: 14.02.2012 14:57

Kiedy telewizyjna Jedynka pokaże premierowy odcinek serialu "Nad rozlewiskiem"?

Kiedy zobaczymy premierowy odcinek bardzo lubianej przez miliony widzów produkcji „Nad rozlewiskiem” w reżyserii Adka Drabińskiego? Czwarta seria serialu o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół zaskoczy między innymi scenerią – po raz pierwszy zimową.

adek drabiński dodano: 16.11.2012 06:44

Paweł Wilczak: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aktor Paweł Wilczak odniósł największy sukces jako odtwórca roli Tomka w przebojowym serialu "Kasia i Tomek". Dziś jest partnerem filmowej Kasi, czyli Joanny Brodzik i tatą bliźniaków.

Paweł Wilczak dodano: 18.05.2015 11:38

Radosław Brodzik, kim jest brat Joanny Brodzik?

Przystojny, otwarty, wysportowany, ciekawy świata. Dotychczas pozostający w cieniu siostry. Radosław Brodzik, ambitny polityk, brat Joanny Brodzik. Mówimy, kim jest i czym się zajmuje Radosław Brodzik.

radek brodzik radny dodano: 23.11.2013 12:12

Kim jest Joanna Brodzik? Jak straciła dziewictwo?

Joanna Brodzik jest pierwsza! Chyba jeszcze żadna gwiazda tak odważnie nie mówiła o swoich rodzinnych relacjach i o tym, jak doszło do jej pierwszego razu. W jakich okolicznościach straciła dziewictwo Joanna Brodzik?

aktorka dodano: 28.06.2012 11:47

Nowy serial TVN - "Nie rób scen" - o czym będzie?

"Nie rób scen" to nowy serial w wiosennej ramówce TVN. Ma w dowcipny sposób opowiadać o życiu kobiet po trzydziestce. Główne role zagrają Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska i Monika Mariotti.

Aleksandra Popławska dodano: 11.02.2015 08:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

Joanna Brodzik szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Joanna Brodzik. Wszystko na temat Joanna Brodzik na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.