porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Ile zarabiają celebryci w "Tańcu z gwiazdami"?

Mówimy, ile zarabiają prowadzący, jurorzy i uczestnicy popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

aneta zając dodano: 31.10.2014 10:43

Kim jest Joanna Moro? [KARIERA, RODZINA]

Joanna Moro to polska aktorka, piosenkarka i tancerka. Zasłynęła rolą Anny German w serialu o tym samym tytule. Polubiły ja miliony Polaków. Jakie były początki jej kariery?

Anna German dodano: 25.03.2014 13:05

Serial TALIANKA z Joanną Moro. O czym? [FABUŁA]

Już w marcu tego roku zobaczymy Joannę Moro w rosyjskim serialu "Talianka". To romantyczna historia, rozgrywająca się w powojennej Rosji. Stacja ma nadzieję na powtórzenie sukcesu serialu "Anna German".

serial TVP1 dodano: 18.02.2015 12:40

JOANNA MORO jako BLONDYNKA. Co się wydarzy w 3. sezonie serialu?

W roli doktor Sylwii Kubus zamiast Julii Pietruchy - Joanna Moro. Oprócz tego bez zmian. Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Blondynka”.

Blondynka 3 SEZON dodano: 11.06.2014 08:40

Joanna Moro czy Aneta Zając - która z nich ma większe szanse na zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami?

Joanna Moro czy Aneta Zając? Która z nich wygra Taniec z gwiazdami? Oto jest pytanie, na które odpowiedź otrzymamy już w piątek!

aneta zając dodano: 22.05.2014 11:09

Kto w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami?

Wraz ze zbliżającym się finałem ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami ruszają również plotki o edycji następnej. W branżowych rozmowach zaczynają pojawiać się najróżniejsze nazwiska celebrytów, których zaproszono do wziecia udziału w popularnym programie. Przedstawiamy garść nazwisk, które już na jesieni mogą pojawić się w Tańcu z Gwiazdami.

anna lewandowska dodano: 16.05.2014 15:13

Joanna Moro wraca do serialu Barwy szczęścia - kogo zagra?

Trwa medialna ofensywa Joanny Moro. Po brawurowych występach w show „Dancing with Stars. Taniec z gwiazdami” teraz gwiazdę serialu „Anna German” będziemy mogli oglądać w „Barwach szczęścia”.

Joanna Moro serial dodano: 07.04.2014 12:53

Czy Joanna Moro ma romans z Maserakiem?

Joanna Moro i Rafał Maserak tworzą parę na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ostatnio podczas gorącej rumby pocałowali się przed kamerami, wzbudzając podejrzenia, że łączy ich coś więcej...

Rafał Maserak dodano: 25.03.2014 11:11

Taniec z Gwiazdami. Joanna Moro zatańczy z Maserakiem?

Joanna Moro, tegoroczna uczestniczka Tańca z Gwiazdami, wynegocjowała z organizatorami programu nie tylko swoje honorarium, ale i partnera, który jest pewniakiem w drodze do finału.

Rafał Maserak dodano: 11.02.2014 18:30

Czy Joanna Moro wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Znamy nazwisko kolejnej polskiej gwiazdy, która zatańczy w najnowszej edycji w "Tańcu z gwiazdami". Obok Natalii Siwiec i Anety Zając na parkiecie już wiosną w Polsacie będziemy mogli podziwiać Joannę Moro, odtwórczyni głównej roli w serialu "Anna German". Mówimy, dlaczego aktorce udział w tanecznym show wyjdzie na dobre.

Anna German dodano: 03.02.2014 07:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

Joanna Moro szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Joanna Moro. Wszystko na temat Joanna Moro na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.