porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest książka CHUSTKA? Dlaczego warto przeczytać książkę - blog Joanny Sałygi?

O czym jest książka Chustka Joanny Sałygi? Pora się przekonać...

blog chustki dodano: 05.06.2013 16:34

Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]

Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników jej bloga. Wiele osób było zaskoczonych, kiedy Piotr, mąż Chustki, kilka miesięcy po jej śmierci trafił do więzienia. Pojawiły się domysły, insynuacje, anonimowe wpisy, stawiające w złym świetle Niemęża i działalność fundacji… Również w komentarzach u nas - na mówimyjak.pl. Dlatego chcąć wyjaśnić kilka kwestii, zwróciliśmy się do przedstawicieli fundacji. Rozmowa z  Agnieszką Olejnik, prezesem Zarządu Fundacji Chustka.

Agnieszka Olejnik dodano: 13.03.2015 08:53 | odpowiedz (34)

Dwa polskie filmy dokumentalne nominowane do Oscara - co to za produkcje? VIDEO

Już wiadomo - dwa polskie filmy dokumentalne "Joanna" i "Nasza klątwa" zostały nominowane do Oscara!

film Joanna dodano: 15.01.2015 14:58

Dlaczego warto przeczytać "CHUSTKĘ", książkę znanej blogerki Joanny Sałygi?

Chustka to dziennik młodej kobiety, która zachorowała na raka. Choć dawano jej kilka miesięcy, z rakiem przeżyła niemal dwa lata. Zapis jej choroby i walki, a także migawki z codzienności, którą pieknie umiała się cieszyć, które znamy z jej bloga (chustka.blogspot.com) właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. To książka, której nie można nie przeczytać.

Chustka dodano: 26.04.2013 06:47 | odpowiedz (6)

Film JOANNA Anety Kopacz. O kim? Dlaczego warto obejrzeć?

Film "Joanna" Anety Kopacz to przejmujący i piękny dokument o wartości życia, nominowany w tym roku do Oscara w kategorii krótkometrażowych filmów dokumentalnych. Mówimy, o czym opowiada "Joanna" Anety Kopacz i dlaczego warto zobaczyć ten obraz!

Aneta Kopacz dodano: 26.01.2015 08:55

Joanna: film o Joannie Sałydze CHUSTKA - gdzie obejrzeć?

Film dokumentalny Joanna o Joannie Sałydze [Chustka] można będzie obejrzeć już w niedzielę 21 grudnia w kinie Kultura w ramach Święta Krótkiego Filmu SHORT FILM DAY.

Chustka dodano: 17.12.2014 14:29

Joanna - czy film o Joannie Sałydze [CHUSTKA] ma szansę na Oscara?

Wszystko wskazuje na to, że polskie kino dokumentalne ma się dobrze, a wręcz bardzo dobrze. Z pośród ośmiu filmów typowanych do Oscara w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny aż dwa pochodzą z Polski. Oba opowiadają o zmaganiu się z chorobą i oswajaniu śmierci.

Chustka dodano: 22.10.2014 09:58

Pogrzeb Chustki - Joanny Sałygi. Kiedy, jak wyglądał?

Joanna Sałyga vel "Chustka" była działaczką Fundacji Rak'n'Roll. Po 2,5 letniej walce z rakiem odeszła 3 listopada 2012 r. Jak wyglądał jej pogrzeb?

Chustka dodano: 15.10.2014 19:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

Joanna Sałyga szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Joanna Sałyga. Wszystko na temat Joanna Sałyga na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.