porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Polacy oszaleli na punkcie biegania? Jogging - dlaczego tak go lubimy?

Polacy uprawiający jogging byli jeszcze kilka lat temu rzadko spotykanym widokiem. Dzisiaj liczba entuzjastów biegania rośnie w błyskawicznym tempie. W czym tkwi sekret tak wielkiej popularności joggingu?

bieganie dodano: 21.05.2013 08:45

Ciągle w biegu? I bardzo dobrze! Zobacz, jak zacząć uprawiać sport, żeby wyszedł nam na zdrowie

Bieganie jest najlepszą formą sportu, jeśli chcemy spalić dużo kalorii, zwiększyć sprawność i wydolność organizmu. Poprawia nasze samopoczucie, odporność na choroby, a może być także dobrym tematem do rozmów podczas różnych uroczystości w gronie rodzinnym lub wśród znajomych.

bieganie dodano: 25.10.2011 12:44 | odpowiedz (3)

Muzyka do biegania. Jak wybrać muzykę do biegania?

Może się wydać, że muzyka do biegania nie jest potrzebna, ale jeśli umiemy dobrze wybrać tę właściwą muzykę to bieganie będzie łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze. Muzyka jest dobrym motywatorem do zwiększonego wysiłku, a przy okazji pozwala na zrelaksowanie się i uporządkowanie myśli.

bieganie dodano: 02.12.2014 10:29

Co to jest slow jogging?

Slow jogging to japoński sposób na długowieczność. Powolne truchtanie mniej obciąża stawy niż klasyczny  jogging, jest więc bezpieczniejsze, a pozwala stracić 2 razy więcej kalorii niż marsz.

slow jogging dodano: 30.11.2014 20:22

Bieganie zimą. Jak się przygotować? Czy jogging na mrozie jest zdrowy?

Biegać można zawsze i wszędzie. Niezależnie od pogody, pory roku. Chłód, mróz, a nawet śnieg nie muszą oznaczać końca sezonu na jogging. Wystarczy tylko się odpowiednio przygotować do biegania zimą. O czym trzema pamiętać uprawiając jogging na mrozie? Jak się ubrać?

bieganie dodano: 07.12.2012 11:15

Czy bieganie może być SZKODLIWE? Jakie jest RYZYKO?

W ostatnim Biegnij, Warszawo kilku biegaczy straciło przytomność, a jeden z nich zmarł. Czy zatem bieganie może być szkodliwe dla zdrowia? Okazuje się, że tak. Gdy jest nieumiejętne, może być nawet niebezpieczne i zagrażać życiu.

bieganie dodano: 21.10.2013 11:54

JOGGING a ODCHUDZANIE. Kiedy i jak długo BIEGAĆ, żeby SCHUDNĄĆ?

Bieganie to jeden z najlepszych sportów w walce o szczupłą sylwetkę. Podczas 30 minut joggingu spalamy prawie 350 kcal! Jednak tylko umiejętny jogging zapewni upragniony spadek kilogramów. W przeciwnym razie ty możesz biegać, a waga będzie stać w miejscu... Jak odchudzić się za pomocą biegania?

bieganie dodano: 23.04.2012 17:35

Jakie wybrać BUTY DO BIEGANIA? Jakie buty pozwolą uniknąć kontuzji podczas joggingu?

Zakup butów do biegania to coś więcej niż decyzja, na jaką markę i kolor się zdecydować. Od tego, w jakim obuwiu będziemy biegać, zależy jakość naszego treningu i to, czy w przyszłości unikniemy kontuzji. Doradzamy, czym kierować się w wyborze butów do biegania.

bieganie dodano: 17.04.2012 10:54

Dlaczego warto BIEGAĆ? Sprawdź, jakie są zalety JOGGINGU

Bieganie na świeżym powietrzu to jedna z najzdrowszych, najtańszych i najwygodniejszych aktywności fizycznych. Polecana każdemu, kto na dobre chce odmienić jakość swojego życia. Przekonaj się, jakie są zalety joggingu i do biegu, gotowi, start!

bieganie dodano: 19.04.2012 22:47

Jak właściwie przygotować się do maratonu?

Przebiegnięcie 42 kilometrów, bo tyle właśnie wynosi dystans maratonu, to trudne zadanie. Przebiegnięcie tego bez przygotowania jest niemożliwe. Jednak z odpowiednim przygotowaniem to wspaniałe doświadczenie dla każdego, kto lubi biegać.

bieg dodano: 06.10.2011 12:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

jogging szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jogging. Wszystko na temat jogging na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.