porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Magdalena Kozielska, biegaczka za którą wstawiła się Justyna Kowalczyk?

O Magdalenie "Megi" Kozielskiej zrobiło się głośno za sprawą Justyny Kowalczyk, która młodą biegaczkę narciarską wzięła w obroną, po tym jak ta została wyrzucona z kadry młodzieżowej. Dlaczego? Kim jest Megi Kozielska? Czym zawiniła trenerowi?

biegi narciarskie dodano: 07.11.2014 08:53

Kim jest Sebastian Parfjanowicz?

Sebastian Parfjanowicz przez wiele lat był jednym z najbliższych współpracowników Justyny Kowalczyk. Mówimy, kim jest dziennikarz Sebastian Parfjanowicz.

depresja Kowalczyk dodano: 31.10.2014 11:41 | odpowiedz (8)

Justyna Kowalczyk bez medalu na 30 km. Dlaczego zeszła z trasy?

W biegu na 30 km Justyna Kowalczyk nie zdobędzie medalu. W trakcie kolejnej konkurencji na Igrzyskach w Soczi, biegu na 30 km, Justyna Kowalczyk zeszła z trasy. Dlaczego Justyna Kowalczyk zeszła z trasy biegu na 30 km?

justyna kowalczyk 2014 dodano: 22.02.2014 12:39

BESKID WYSPOWY - co warto zobaczyć? Poznaj 4 atrakcje Beskidu Wyspowego

Beskid Wyspowy to część Beskidów Zachodnich położona pomiędzy doliną Raby a Kotliną Sądecką - to stąd pochodzi Justyna Kowalczyk. Beskid Wyspowy na pewno warto odwiedzić, jeśli szukasz tradycyjnych małopolskich smaków i rzadko uczęszczanych szlaków. Polecamy cztery z wielu atrakcji turystycznych, jakie oferuje Beskid Wyspowy.

beskid wyspowy dodano: 15.03.2013 12:15

Jakie są najwięsze osiągnięcia sportowe JUSTYNY KOWALCZYK? Co warto o niej wiedzieć?

Justyna Kowalczyk 19 stycznia 2013 roku skończyła 30 lat. Data niby niepozorna, a jednak w życiu dość przełomowa, bo skłania nas do podsumowań, zweryfikowania założeń i snucia nowych planów. Jakie było to 30 lat w życiu Justyn Kowalczyk? Co już osiągnęła w swojej sportowej karierze?

osiągnięcia justyny kowalczyk dodano: 19.01.2013 21:30

Piłka ręczna - co to znaczy iść w trupa?

Z określeniem „iść w trupa” spotykamy się w odniesieniu do postawy sportowców. O chodzeniu w trupa wspominała narciarska biegaczka Justyna Kowalczyk, a także piłkarze ręczni, którzy obecnie walczą na mistrzostwach Europy w Serbii. Co oznacza to pojęcie?

mariusz jurkiewicz dodano: 19.01.2012 16:52

Czy biegi narciarskie to sport kontuzjogenny?

Po kolejnych sukcesach Justyny Kowalczyk biegi narciarskie stają się edną z ulubionych dyscyplin sportowych Polaków. Czy każdy może trenować ten sport i czy istnieje duże ryzyko kontuzji?

biegi narciarskie dodano: 18.02.2012 14:40 | odpowiedz (1)

Na czym polega Tour de Ski?

Odkąd Justyna Kowalczyk wspięła się na szczyty klasyfikacji w biegach narciarskich, sport ten z niszowego stał się całkiem popularny. Jednymi z najważniejszych zawodów w tej dyscyplinie są Tour de Ski. Na czym polega Tour de Ski?

aleksander wierietielny dodano: 07.01.2012 15:47

Kim jest Justyna Kowalczyk, polska biegaczka narciarska?

W zimowym sezonie zawodów w biegach narciarskich emocje przynoszą nam starty Justyny Kowalczyk, polskiej biegaczki narciarskiej. Zawodniczka zazwyczaj ma słabsze pierwsze starty, jednak potem jej wyniki są coraz lepsze. Kowalczyk jest zwyciężczynią trzech Kryształowych Kul Pucharu Świata w sezonach: 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011.

aleksander wierietielny dodano: 17.03.2012 15:45

ALEKSANDER WIERIETIELNY. Kim jest trener Justyny Kowalczyk?

W sportach indywidualnych trenerzy często są cichymi bateriami - stoją za sukcesami swoich podopiecznych. Nie inaczej jest w przypadku mistrzyni świata w biegach narciarskich Justyny Kowalczyk - ALEKSANDER WIERIETIELNY to człowiek, któremu Kowalczyk wiele zawdzięcza.

aleksander wierietielny dodano: 10.01.2012 12:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

justyna kowalczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. justyna kowalczyk. Wszystko na temat justyna kowalczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.