porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Na jakim miejscu JUSTYNA KOWALCZYK zakończyła rywalizację w Ruka Triple? Jak poradziła sobie w ostatnim biegu?

Ostatni bieg w Ruka Triple to jeden z ulubionych dystansów Polki – 10 km stylem klasycznym. Jest to pierwszy w tym sezonie długi dystans biegany w ulubionym stylu Justyny Kowalczyk. Jak poradziła sobie nasza zawodniczka? Które miejsce zajęła w całym cyklu Ruka Tripe?

biegi narciarskie dodano: 02.12.2012 11:30

Biegi narciarskie. Kiedy pierwsze zawody Pucharu Świata z udziałem Justyny Kowalczyk?

Już 29 listopada, wyczekiwana przez polskich fanów sportów zimowych, inauguracja sezonu w biegach narciarskich. Naturalnie w Ruka Triple wystartuje Justyna Kowalczyk. Na jakich dystansach pobiegnie Polka? Co wiadomo o jej formie tuż przed startem sezonu?

kiedy Ruka Triple dodano: 26.11.2013 10:40

Jak JUSTYNA KOWALCZYK pobiegła w KUUSAMO?Czy forma Justyny Kowalczyk rośnie zgodnie z jej zapowiedziami?

Justyna Kowalczyk wraz ze swoim trenerem, Aleksandrem Wierietielnym, zapowiadała jeszcze przed pierwszymi startami, aby na początku sezonu nie oczekiwać od niej zbyt wiele. Forma naszej zawodniczki ma rosnąć z biegu na bieg. Czy rzeczywiście tak jest? Jak Justyna prezentuje się w Kuusamo?

kuusamo dodano: 01.12.2012 12:03

Czy sezon 2012/2013 był dla Justyny Kowalczyk udany? Jakie sukcesy osiągnęła Polka?

Justyna Kowalczyk zaskoczyła wszystkich ogłaszając koniec swoich startów w tym sezonie tuż przed ostatnim biegiem Finału Pucharu Świata. Mimo tego po ostatnim biegu, w którym Polka nie wystartuje to i tak ona będzie największą gwiazdą – odbierze bowiem Kryształową Kulę za wygranie całego sezonu. Czy ten sezon był jednak dla niej rzeczywiście udany?

biegi narciarskie dodano: 23.03.2013 18:10

Co z kolanem Kowalczyk? Co to jest ARTROSKOPIA KOLANA i na czym polega zabieg, który przeszła JUSTYNA KOWALCZYK?

Przerost błony maziowej w stawie kolanowym objawia się bólem kolana i opuchlizną. To schorzenie wymagające interwencji chirurgicznej, o czym przekonała się Justyna Kowalczyk, która przeszła 20 marca 2012 roku zabieg kolana.

artroskopia dodano: 20.03.2012 20:08

JUSTYNA KOWALCZYK w sieci - blog, Twitter, Facebook - o czym pisze medalistka?

Nie tylko fani Justyny Kowalczyk są aktywni w sieci. Biegaczka prowadzi własnego bloga, ma konto prowadzone w jej imieniu na Facebooku oraz Twitterze! Sprawdź, gdzie znaleźć wpisy Justyny Kowalczyk, zdjęcia z zawodów i informacje o kolejnych startach.

blog justyny kowalczyk dodano: 16.01.2013 14:59

Justyna Kowalczyk wicemistrzynią świata w Val di Fiemme. Z kim przegrała i z kim wygrała Justyna Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk wyjeżdża z Mistrzostw Świata w Val di Fiemme z jednym medalem - srebrnym. Z kim wygrała, z kim przegrała Justyna Kowalczyk?

biegi narciarskie dodano: 02.03.2013 15:22

Jak JUSTYNA KOWALCZYK spędza czas po sezonie, po artroskopii prawego kolana?

To pracowity czas dla Justyny Kowalczyk. Polska królowa śniegu skończyła sezon w połowie marca 2012, a kilka dni później już przechodziła operację kolana w Warszawie. Informujemy jak Kowalczyk spędza czas w tej chwili, gdy pracuje nad zdrowiem, a nie walczy z rywalkami.

biegi narciarskie dodano: 11.04.2012 12:54

Kiedy rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme w narciarstwie klasycznym? Kto z Polaków ma największe szanse na medal?

Val di Fiemme już 20 lutego po raz trzeci będzie gościło sportowców i kibiców przybyłych na Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym. We Włoszech przez dwanaście dni rywalizować będą ze sobą reprezentacje z ponad sześćdziesięciu państw. Kto z Polaków ma największe szanse na medal?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

kamil stoch dodano: 30.01.2013 13:52

Puchar Świata w biegach narciarskich i Tour de Ski - jak naliczane są punkty?

Biegi narciarskie rozgrywane są na trzy sposoby: ze startu indywidualnego, ze startu wspólnego lub na dochodzenie (inaczej: bieg pościgowy). Czym się one różnią? Jak naliczane sa punkty w Pucharze Świata w biegach narciarskich i w turnieju Tour de Ski?

bieg na dochodzenie dodano: 11.01.2012 14:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Kasperski - kim jest? Partner Mariety Żukowskiej [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Kasperski to reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i ...

justyna kowalczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. justyna kowalczyk. Wszystko na temat justyna kowalczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.