porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy odbędzie się dekoracja medalowa Justyny Kowalczyk?

Justyna Kowalczyk pokonała rywalki w popołudniowym biegu na Olimpiadzie w Soczi. Po zasłużonym odpoczynku Kowalczyk zostanie uhonorowana złotym medalem olimpijskim. Gdzie i kiedy oglądać dekorację medalową Justyny Kowalczyk? Sprawdź, o której odbędzie się dekoracja medalowa polskiej biegaczki narciarskiej.

justyna kowalczyk złoto dodano: 13.02.2014 16:02

Najlepsze memy z Justyną Kowalczyk po zwycięstwie w Soczi

Justyna Kowalczyk oprócz złotego medalu otrzymała wsparcie fanów, a także ich zabawną twórczość. Co internauci myślą o zwycięstwie Kowalczyk i jakie memy wymyślają? Zobacz najlepsze memy o Justynie Kowalczy. Przedstawiamy 10 najśmieszniejszych memów, które powstały na część złotej olimpijki!

Justyna Kowalczyk memy dodano: 13.02.2014 16:29

Soczi 2014. Jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoto?

"Albo wygram, albo zdechnę" powiedziała Justyna Kowalczyk do siebie tuż przed zawodami. Na szczęście dla niej i dla nas biegaczka narciarska pokazała wszystkim wielką wolę walki i zwyciężyła w swojej ulubionej dyscyplinie. Mówimy, jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoty medal w Soczi.

justyna kowalczyk złoto dodano: 13.02.2014 14:14 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

justyna kowalczyk soczi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. justyna kowalczyk soczi. Wszystko na temat justyna kowalczyk soczi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.