porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KALENDARZ IMIENIN CZERWIEC: Czyje imieniny obchodzimy w czerwcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz czerwcowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN MAJ: Czyje imieniny obchodzimy w maju?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz majowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN KWIECIEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w kwietniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz kwietniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN MARZEC: Czyje imieniny obchodzimy w marcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz marcowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN LUTY: Czyje imieniny obchodzimy w lutym?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przejemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz lutowych solenizantów.

imieniny dodano: 02.07.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN STYCZEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w styczniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przejemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz styczniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN GRUDZIEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w grudniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz grudniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN LISTOPAD: Czyje imieniny obchodzimy w listopadzie?

W naszym kalendarzu łatwo sprawdzisz, kto obchodzi imieniny w listopadzie. Możesz też w nim znaleźć ładne i oryginalne imię dla dziecka. Przed laty często nadawano dziecku właśnie imię patrona dnia urodzin.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN PAŹDZIERNIK: Czyje imieniny obchodzimy w październiku?

Kto i w jakim dniu obchodzi imieniny w październku? W naszym kalendarzu imion łatwo to sprawdzisz. Właściwą datę zapisz sobie w komórce, żebyś nie zapomiał o imieniach bliskich ci osób.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN WRZESIEŃ. Kto ma imieniny we wrześniu?

Możesz łatwo sprawdzić, kto i w jakim dniu obchodzi imieniny we wrześniu. Nasz kalendarz imion pomoże też wybrać imię dla oczekiwanego dziecka.

jakie imię dla dziecka dodano: 02.07.2014 10:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

kalendarz imienin szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz imienin. Wszystko na temat kalendarz imienin na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.