porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KALENDARZ IMIENIN CZERWIEC: Czyje imieniny obchodzimy w czerwcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz czerwcowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN MAJ: Czyje imieniny obchodzimy w maju?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz majowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN KWIECIEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w kwietniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz kwietniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN MARZEC: Czyje imieniny obchodzimy w marcu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz marcowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN LUTY: Czyje imieniny obchodzimy w lutym?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przejemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz lutowych solenizantów.

imieniny dodano: 02.07.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN STYCZEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w styczniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przejemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz styczniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN GRUDZIEŃ: Czyje imieniny obchodzimy w grudniu?

Warto pamiętać o imieninach członków rodziny, przyjaciół i znajomych - życzenia sprawią im przyjemność. Z naszym kalendarzem nie przegapisz grudniowych solenizantów.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN LISTOPAD: Czyje imieniny obchodzimy w listopadzie?

W naszym kalendarzu łatwo sprawdzisz, kto obchodzi imieniny w listopadzie. Możesz też w nim znaleźć ładne i oryginalne imię dla dziecka. Przed laty często nadawano dziecku właśnie imię patrona dnia urodzin.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN PAŹDZIERNIK: Czyje imieniny obchodzimy w październiku?

Kto i w jakim dniu obchodzi imieniny w październku? W naszym kalendarzu imion łatwo to sprawdzisz. Właściwą datę zapisz sobie w komórce, żebyś nie zapomiał o imieniach bliskich ci osób.

imieniny dodano: 06.08.2014 15:54

KALENDARZ IMIENIN WRZESIEŃ. Kto ma imieniny we wrześniu?

Możesz łatwo sprawdzić, kto i w jakim dniu obchodzi imieniny we wrześniu. Nasz kalendarz imion pomoże też wybrać imię dla oczekiwanego dziecka.

jakie imię dla dziecka dodano: 02.07.2014 10:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius ...

kalendarz imienin szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz imienin. Wszystko na temat kalendarz imienin na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.