porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym jest KALENDARZ KSIĘŻYCOWY? Czego dowiesz się z "Kalendarza księżycowego na 2013 rok"?

Kalendarz księżycowy to bardzo praktyczny poradnik na każdy dzień życia i roku. Dlaczego? Bo wystarczy tylko zajrzeć do kalendarza księżycowego, by wiedzieć, czy następny dzień będzie korzystny na kupno wycieczki, rozmowę z szefem czy udane spotkanie towarzyskie.

kiedy wziąć ślub dodano: 06.02.2013 13:18

Nów i pełnia Księżyca, co oznaczają? Dlaczego warto mieć kalendarz księżycowy?

Dziś nów czy pełnia? Na co dzień nie zastanawiamy się w jakiej fazie jest dzisiaj Księżyc na niebie, ale może warto? Wiele kalendarzy, nie tylko specjalny kalendarz księżycowy, pokazuje fazy Księżyca. Warto poznać kalendarz księżycowy i dowiedzieć się, na co i jaki wpływ mają fazy Księżyca.

fazy księżyca dodano: 10.01.2013 18:23

Czym różni się kalendarz księżycowy od kalendarza słonecznego?

Który kalendarz liczy rok według zmian faz Księżyca, a który informuje o zmianach jego pór według obiegowego ruchu Ziemi wokół Słońca? Którzy starożytni używali kalendarza słonecznego, a którzy księżycowego?

kalendarz dodano: 10.05.2012 17:03

Co to jest zaćmienie? Kiedy wypadają zaćmienia Słońca i Księżyca w 2013 roku?

Zaćmienie to zjawisko astronomiczne polegające na całkowitym albo częściowym zasłonięciu tarczy Słońca lub Księżyca, przez co stają się one niewidoczne z Ziemi. Dzieją się wtedy różne rzeczy. Jakie? Kiedy najbliższe zaćmienia Słońca i Księżyca?

jak powstają zaćmienia dodano: 08.01.2013 17:05

KALENDARZ BIODYNAMICZNY kwiecień 2013. Jak zaplanować PRACE W OGRODZIE w kwietniu?

Kwiecień to miesiąc intensywnych prac w ogrodzie. Wielu ogrodników do ich planowania stosuje kalendarz biodynamiczny. Mówimy, jak zaplanować prace w ogrodzie w kwietniu. Sprawdź, które dni będą najlepsze na sianie, sadzenie, przesadzanie, koszenie trawnika czy usuwanie chwastów.

kalendarz biodynamiczny dodano: 24.04.2012 19:46 | odpowiedz (2)

KALENDARZ BIODYNAMICZNY – WIOSNA W OGRODZIE. Jakie kwiaty i warzywa sadzić w kwietniu?

Zgodnie z kalendarzem biodynamicznym najlepszym czasem na sadzenie jest czas po 21 kwietnia. W tych dniach siej, sadź i przesadzaj krzewy, drzewka, rośliny i kwiaty, zwłaszcza jednoroczne.

kalendarz biodynamiczny dodano: 12.04.2012 12:28

Kalendarz biodynamiczny dla zdrowia i urody! Jak wykorzystać wpływ księżyca na ludzki organizm w kwietniu 2012?

Wpływ Księżyca na wszystkie organizmy żywe, w tym również na człowieka, jest udowodniony. W zależności od fazy Księżyca jego wpływ na nasze samopoczucie się różni - raz jest bardzo korzystny, a raz mniej. Dlatego biodynamikę można wykorzystać przy planowaniu zabiegów poprawiających zdrowie i urodę. Dowiedz się, jak Księżyc wpłynie na twoje samopoczucie w kwietniu.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?

Katarzyna Bonda zyskała miano królowej polskiego kryminału. Już od kilku ...

kalendarz księżycowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz księżycowy. Wszystko na temat kalendarz księżycowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.