porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czym jest KALENDARZ KSIĘŻYCOWY? Czego dowiesz się z "Kalendarza księżycowego na 2013 rok"?

Kalendarz księżycowy to bardzo praktyczny poradnik na każdy dzień życia i roku. Dlaczego? Bo wystarczy tylko zajrzeć do kalendarza księżycowego, by wiedzieć, czy następny dzień będzie korzystny na kupno wycieczki, rozmowę z szefem czy udane spotkanie towarzyskie.

kiedy wziąć ślub dodano: 06.02.2013 13:18

Nów i pełnia Księżyca, co oznaczają? Dlaczego warto mieć kalendarz księżycowy?

Dziś nów czy pełnia? Na co dzień nie zastanawiamy się w jakiej fazie jest dzisiaj Księżyc na niebie, ale może warto? Wiele kalendarzy, nie tylko specjalny kalendarz księżycowy, pokazuje fazy Księżyca. Warto poznać kalendarz księżycowy i dowiedzieć się, na co i jaki wpływ mają fazy Księżyca.

fazy księżyca dodano: 10.01.2013 18:23

Czym różni się kalendarz księżycowy od kalendarza słonecznego?

Który kalendarz liczy rok według zmian faz Księżyca, a który informuje o zmianach jego pór według obiegowego ruchu Ziemi wokół Słońca? Którzy starożytni używali kalendarza słonecznego, a którzy księżycowego?

kalendarz dodano: 10.05.2012 17:03

Co to jest zaćmienie? Kiedy wypadają zaćmienia Słońca i Księżyca w 2013 roku?

Zaćmienie to zjawisko astronomiczne polegające na całkowitym albo częściowym zasłonięciu tarczy Słońca lub Księżyca, przez co stają się one niewidoczne z Ziemi. Dzieją się wtedy różne rzeczy. Jakie? Kiedy najbliższe zaćmienia Słońca i Księżyca?

jak powstają zaćmienia dodano: 08.01.2013 17:05

KALENDARZ BIODYNAMICZNY kwiecień 2013. Jak zaplanować PRACE W OGRODZIE w kwietniu?

Kwiecień to miesiąc intensywnych prac w ogrodzie. Wielu ogrodników do ich planowania stosuje kalendarz biodynamiczny. Mówimy, jak zaplanować prace w ogrodzie w kwietniu. Sprawdź, które dni będą najlepsze na sianie, sadzenie, przesadzanie, koszenie trawnika czy usuwanie chwastów.

kalendarz biodynamiczny dodano: 24.04.2012 19:46 | odpowiedz (2)

KALENDARZ BIODYNAMICZNY – WIOSNA W OGRODZIE. Jakie kwiaty i warzywa sadzić w kwietniu?

Zgodnie z kalendarzem biodynamicznym najlepszym czasem na sadzenie jest czas po 21 kwietnia. W tych dniach siej, sadź i przesadzaj krzewy, drzewka, rośliny i kwiaty, zwłaszcza jednoroczne.

kalendarz biodynamiczny dodano: 12.04.2012 12:28

Kalendarz biodynamiczny dla zdrowia i urody! Jak wykorzystać wpływ księżyca na ludzki organizm w kwietniu 2012?

Wpływ Księżyca na wszystkie organizmy żywe, w tym również na człowieka, jest udowodniony. W zależności od fazy Księżyca jego wpływ na nasze samopoczucie się różni - raz jest bardzo korzystny, a raz mniej. Dlatego biodynamikę można wykorzystać przy planowaniu zabiegów poprawiających zdrowie i urodę. Dowiedz się, jak Księżyc wpłynie na twoje samopoczucie w kwietniu.

Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Paulina Sykut – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Paulina Sykut jest obecnie jedną z najwazniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ...

kalendarz księżycowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz księżycowy. Wszystko na temat kalendarz księżycowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.