porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co alergik powinien wiedzieć o kalendarzu pyleń? Alergie i pylenia

Alergia na pyłki roślin, czyli inaczej uczulenie na pyłki daje się we znaki alergikom przez cały rok. Niestety wiosną i latem kalendarz pyleń roślin jest szczególnie intensywny. Aktualny kalendarz pylenia roślin dla alergika - sprawdź okresy pylenia najbardziej niebezpiecznych dla alergika roślin.

ALERGENY dodano: 10.05.2013 23:52

WIOSNA ALERGIKA. Jakie PYŁKI ROŚLIN UCZULAJĄ wiosną?

Maj i czerwiec to miesiące idealne nie tylko dla ludzi spragnionych wiosennej aury i zieleni dookoła, ale także alergenów. Jakie pyłki będę szczególnie dokuczliwe w tym okresie? Co uczula na wiosnę?

ALERGIA dodano: 12.04.2012 11:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

kalendarz pylenia roślin szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz pylenia roślin. Wszystko na temat kalendarz pylenia roślin na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.