porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co alergik powinien wiedzieć o kalendarzu pyleń? Alergie i pylenia

Alergia na pyłki roślin, czyli inaczej uczulenie na pyłki daje się we znaki alergikom przez cały rok. Niestety wiosną i latem kalendarz pyleń roślin jest szczególnie intensywny. Aktualny kalendarz pylenia roślin dla alergika - sprawdź okresy pylenia najbardziej niebezpiecznych dla alergika roślin.

ALERGENY dodano: 10.05.2013 23:52

WIOSNA ALERGIKA. Jakie PYŁKI ROŚLIN UCZULAJĄ wiosną?

Maj i czerwiec to miesiące idealne nie tylko dla ludzi spragnionych wiosennej aury i zieleni dookoła, ale także alergenów. Jakie pyłki będę szczególnie dokuczliwe w tym okresie? Co uczula na wiosnę?

ALERGIA dodano: 12.04.2012 11:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

kalendarz pylenia roślin szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarz pylenia roślin. Wszystko na temat kalendarz pylenia roślin na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.