porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy zaczyna się ASTRONOMICZNA WIOSNA?

Choć w kalendarzu za pierwszy dzień wiosny uznaje się 21 marca, to astronomiczna wiosna rozpoczyna się dzień wcześniej. Czy wiesz, na czym polega różnica między astronomicznym a kalendarzowym początkiem wiosny?

astronomiczna wiosna dodano: 20.03.2014 12:18

Kiedy zaczyna się kalendarzowa wiosna?

Pogodę mamy wprawdzie iście wiosenną, ale do faktycznej wiosny niestety jeszcze miesiąc. Podpowiadamy, kiedy zaczyna się kalendarzowa wiosna!

astronomiczna wiosna dodano: 20.03.2014 10:55

Wiosna kalendarzowa 2016. Kiedy pierwszy dzień wiosny?

Kalendarzowa wiosna w roku 2016 jak zwykle zacznie się w Polsce 21 marca, choć pierwszy dzień wiosny astronomicznej to w tym roku 20 marca. Skąd ta rozbieżność? Jak wiosna kalendarzowa ma się do wiosny astronomicznej i wiosny klimatycznej?

astronomiczna wiosna dodano: 18.03.2016 12:17

MODA NA WIOSNĘ 2013. Co będzie modne, jakie kolory i fasony?

Moda żywi się zmianą. Jeśli modne są żywe jaskrawe kolory, możemy być pewni, że w następnym sezonie na wybiegach królować będą modelki w barwach pastelowych, tak jak tej wiosny. Poza tym czekają nas jeszcze inne nowości. Co jest modne w tym sezonie?

co ubrać dodano: 26.03.2013 19:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

kalendarzowa wiosna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarzowa wiosna. Wszystko na temat kalendarzowa wiosna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.