porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lato astronomiczne i kalendarzowe. Kiedy pierwszy dzień lata, kiedy zaczyna się lato astronomiczne i kalendarzowe, upały i burze?

Lato kalendarzowe i astronomiczne to dwa rożne dni. Czym różni się lato kalendarzowe od tego wyznaczanego astronomicznie? Kiedy w 2013 roku rozpocznie się lato astronomiczne, a kiedy kalendarzowe? Ile będzie trwało lato? 21 czerwca początek kalendarzowego lata oraz upały i burze.

astronomiczne lato dodano: 17.06.2013 07:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

kalendarzowe pory roku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarzowe pory roku. Wszystko na temat kalendarzowe pory roku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.