porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Lato astronomiczne i kalendarzowe. Kiedy pierwszy dzień lata, kiedy zaczyna się lato astronomiczne i kalendarzowe, upały i burze?

Lato kalendarzowe i astronomiczne to dwa rożne dni. Czym różni się lato kalendarzowe od tego wyznaczanego astronomicznie? Kiedy w 2013 roku rozpocznie się lato astronomiczne, a kiedy kalendarzowe? Ile będzie trwało lato? 21 czerwca początek kalendarzowego lata oraz upały i burze.

astronomiczne lato dodano: 17.06.2013 07:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Bartek Bonk, medalista olimpijski? Jaka tragedia dotknęła olimpijczyka?

Bartek Bonk podczas Igrzysk w Londynie uratował honor polskich ciężarowców ...

kalendarzowe pory roku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kalendarzowe pory roku. Wszystko na temat kalendarzowe pory roku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.