porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kamil Stoch i MŚ gdzie online oglądać drużynowy konkurs skoków w Val di Fiemme?

Zawody drużynowe w skokach narciarskich Val di Fiemme 2013  można obejrzeć w telewizji polskiej TVP1, słuchać na antenie Polskiego radia lub oglądać transmisję online za darmo w internecie na stronie sport.tvp.pl lub na innych stronach internetowych. Sobota 02 III, godzina 16:20 Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme: skoki, konkurs drużynowy HS134. Mówimy skoki gdzie na żywo obejrzeć, mistrzostwa skoki online?

dodano: 02.03.2013 10:46

Czy Kamil Stoch może zdobyć Puchar Świata 2011/12 w skokach narciarskich?

Trochę trudno dziś w to uwierzyć, ale jest to możliwe. Niespełna 25-letni Kamil Stoch zajmuje po konkursach w Sapporo (28 i 29.01) 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, z dorobkiem 740 pkt. Od lidera, Austriaka Andreasa Koflera dzielą go 254 pkt. To sporo, ale jeszcze nie przepaść.

Adam Małysz dodano: 30.01.2012 13:35

Skoki narciarskie. Loty w Vikersund – jakie wyniki osiągnęli Polacy?

Przed konkursem na mamuciej skoczni w Norwegii wszyscy marzyli o dalekich skokach, a może nawet pobiciu rekordu świata w locie na najdalsza odległość (246,4 m Johana Evensena). Tych marzeń nie udało się (głównie przez jury konkursu), ale mimo tego widowisko na skoczni w Vikersund było bardzo ciekawe. Jak wypadli Polacy?

klasyfikacja Pucharu Świata dodano: 26.01.2013 21:52

Drużynowy konkurs skoków w Val di Fiemme - jak skoczyli i wylądowali Polacy? Brązowy medal dla Polaków!

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w Val di Fiemme to także konkurs drużynowy w skokach narciarskich. Wystartowali w nim Kamil  Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Maciej Kot. Jak spisali się Polacy? 

dawid kubacki dodano: 02.03.2013 17:01

Turniej Czterech Skoczni. Jak wypadli Polacy?

Turniej Czterech Skoczni dobiegł końca 6 stycznia 2013 roku. Najlepszy z naszych reprezentantów otarł się o podium - zabrakło mu 2 punktów, by wyprzedzić Toma Hilde. Pomimo to w całym turnieju Polacy prezentowali się naprawdę obiecująco. Mówimy, które miejsca zajęli Polacy w generalnej klasyfikacji TCS

Anders dodano: 07.01.2013 11:48

Kiedy rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme w narciarstwie klasycznym? Kto z Polaków ma największe szanse na medal?

Val di Fiemme już 20 lutego po raz trzeci będzie gościło sportowców i kibiców przybyłych na Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym. We Włoszech przez dwanaście dni rywalizować będą ze sobą reprezentacje z ponad sześćdziesięciu państw. Kto z Polaków ma największe szanse na medal?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

justyna kowalczyk dodano: 30.01.2013 13:52

Jak wypadli Polacy w ostatnim konkursie sezonu? Wyniki skoków narciarskich

W ostatnim konkursie sezonu PŚ Kamil Stoch zajął 4. miejsce. Pozostali Polacy zostali daleko w tyle. W klasyfikacji generalnej PŚ, Stoch zajął 1. miejsce uzyskując tym samym Kryształową Kulę.

klasyfikacja generalna dodano: 23.03.2014 13:56

W jakim składzie wystąpią Polacy w pierwszym konkursie Pucharu Świata 2013/14?

Choć zima to specyficzna pora roku, której duża część Polaków nie lubi, to rok w rok przynosi nam coś, za czym tęsknimy przez resztę roku - emocje związane ze skokami narciarskimi. W jakim składzie wystąpią Polacy w pierwszym konkursie drużynowym w Pucharze Świata 2013/14?

drużynowy konkurs dodano: 22.11.2013 21:41

Czy Kamil Stoch ma szansę na podium Turnieju Czterech Skoczni? Kiedy transmisja ostatniego konkursu?

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowe zawody w skokach narciarskich. Jak na razie jedynie jednemu polskiemu skoczkowi udało stanąć się na jego podium i to dwukrotnie – Adamowi Małyszowi (pierwszy w sezonie 2000/2001 oraz trzeci w 2002/2003). Czy Kamil Stoch ma szansę pójść w ślady mistrza? Jak wygląda jego sytuacja po trzech konkursach?

Adam Małysz dodano: 06.01.2013 07:45

Kto jest najlepszym skoczkiem 61. Turnieju Czterech Skoczni?

Gregor Schlierenzauer wygrał 61. Turniej Czterech Skoczni. Najlepszy z Polaków - Kamil Stoch - był czwarty. Cały turniej przeszedł do historii jako jeden z najbardziej emocjonujących.

Anders Jacobsen dodano: 07.01.2013 09:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

kamil stoch szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kamil stoch. Wszystko na temat kamil stoch na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.