porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto i jak może dokarmiać zwierzęta leśne zimą?

Wszyscy wiemy, że zwierzęta w zimie wymagają specjalnej opieki. Najczęściej dokarmiamy ptaki oraz koty i psy. A co z leśnymi zwierzętami? Czy powinniśmy zadbać i o nie? Mówimy, kto jest odpowiedzialny za zwierzęta leśne zimą i czym należy je karmić.

kwasica dodano: 01.02.2012 14:23 | odpowiedz (1)

Co robić, gdy pies nie chce jeść?

Często zdarza się, że pies nie chce jeść. Jeśli brak apetytu nie jest związany z chorobą, wówczas nie należy czworonoga na siłę karmić. Zamiast tego spróbujmy kilka rodzajów karm - suchych i w puszkach - psy często maja konkretne preferencje co do "smaku". Warto również sprawdzić czy pies przypadkiem sam nie organizuje sobie lepszego jedzenia od tego co ma w misce.

miska dodano: 04.12.2013 22:00

Jaki powinien być SKŁAD SUCHEJ KARMY dla psa?

Producenci suchych karm dla psów oferują setki różnych produktów, różniących się znacznie składem, ceną i jakością. Jak się w tym wszystkim połapać i wybrać właściwe pożywienie dla swojego pupila? Oto kilka cennych porad, dzięki którym łatwiej będzie ocenić czy dana karma jest dobra czy nie?

jak karmić psa dodano: 30.01.2012 08:18

Opieka nad zwierzętami domowymi. Co robić, by zachować higienę i porządek w domu pełnym zwierząt?

Posiadanie czworonoga to nie tylko przyjemność. To także obowiązki, o których trzeba pamiętać i zalecenia, które powinno się wypełniać. Podajemy kilkanaście rad, które szybko, sprawnie i w prawidłowy sposób pomogą zadbać o zwierzę i zdrowie rodziny oraz o higienę w twoim domu.

czesanie dodano: 24.01.2012 12:18 | odpowiedz (1)

Otyłe zwierzę to często zwierzę chore. Jak odchudzić grubego kota?

Twój pupil, czyli domowy kot, ostatnio przybrał na wadze? Zrób coś, bo otyłość u zwierząt, podobnie jak u ludzi prowadzi do wielu chorób przewlekłych. Jak odchudzić zbyt grubego kota?

dieta dodano: 03.11.2011 11:55

Która karma lepsza dla psa, sucha czy mokra?

Pies jest zwierzęciem mięsożernym, nie wszystkożernym. Nie wszyscy właściciele o tym pamiętają. Wprawdzie w diecie wilków, od których wywodzą się psy, znajdują się np. jagody, ale stanowią tylko niewielki, mniejszą niż jeden procent dodatek do bogatego w białko mięsa

Psy dodano: 16.09.2015 15:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

karma szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karma. Wszystko na temat karma na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.