porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie to uczucie - karmić piersią

Relaks i odprężenie - jeśli możesz sobie na to pozwolić podczas karmienia piersią, przeżyjesz najpiękniejszą przygodę życia. Jakie to uczucie?

dziecko dodano: 30.04.2012 16:34

Jak długo karmić piersią?

Zostałaś mamą. Chciałabyś, by twój maluszek rósł zdrowo. Wiesz, że pokarm mamy jest bezcenny. Ale jak długo karmić, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój?

mleko modyfikowane dodano: 18.09.2011 11:25

KARMIENIE PIERSIĄ. Jak sobie poradzić z problemami z karmieniem piersią?

Chcesz karmić piersią swoje dziecko. Musisz jednak przygotować się na to, że w trakcie karmienia mogą pojawić się problemy. Na szczęście można sobie z nimi poradzić. To ważne, bo warto karmić naturalnie aż do 9-12 miesiaca. I nawet 100-200 ml na dobę ma wpływ na zdrowie niemowlęcia.

bolesność brodawek dodano: 04.10.2012 13:54

KARMIENIE PIERSIĄ - jak i od czego zacząć?

Pozwól dziecku ssać pierś tak długo, jak tego potrzebuje. Ono jest dopiero w trakcie opanowywywania nowej techniki jedzenia, nie wszystkim przychodzi to łatwo.

jak karmić dziecko dodano: 13.05.2012 23:11

Dieta dziecka. Jak zachęcić niemowlę do jedzenia potraw innych niż mleko?

Kiedy do diety malucha zaczynasz wprowadzać nowe pokarmy starasz się, by były pożywne i urozmaicone. Co jednak zrobić, gdy dziecko nie ma nawet zamiaru ich spróbować?

dieta dziecka dodano: 04.09.2012 06:45

Jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi?

Karmienie piersią maluszka nie jest wcale skomplikowane, wszak nazywane jest karmieniem naturalnym. Ważne jednak, by robić to prawidłowo, stosować się do kilku zasad i odpowiednio przygotować się do karmienia. Podpowiadamy, jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, aby dobrze ssało.

jak karmić dziecko dodano: 17.11.2011 13:04

Jakie są ZALETY i WADY KARMIENIA PIERSIĄ? Jak długo karmić piersią?

Decyzję o tym, w jaki sposób będziesz karmić dziecko musisz podjąć przed urodzeniem go, ponieważ może odczuwać głód jeszcze na sali porodowej. Najważniejszą zaletą jest to, że karmienie piersią znacznie wspomaga układ odpornościowy dziecka.

jak karmić dziecko dodano: 13.05.2012 23:11

Czy KARMIENIE PIERSIĄ DZIECKA w miejscu publicznym jest nieestetyczne i powinnno być ZAKAZANE?

Są osoby, dla których karmienie piersią w miejscach publicznych jest powodem do zgorszenia. Czy rzeczywiście jest to czynność, która powinna być zabroniona?

biustonosze do karmienia dodano: 13.07.2012 13:15

Czym i kiedy dopajać niemowlaka?

W upalne dni niemal automatycznie sięgasz po sok lub wodę, by ugasić pragnienie. Ale czy pamiętasz o tym, by poić również swoje dziecko?

czym poić niemowlę dodano: 21.08.2012 13:17 | odpowiedz (1)

KARMIENIE PIERSIĄ: jak odpowiednio przystawić dziecko do piersi?

Każda przyszła mama zastanawia się, czy poradzi sobie z karmieniem piersią, szczególnie w przypadku, gdy jest to jej pierwsze dziecko. Zadaje sobie mnóstwo pytań: czy będę potrafiła przystawić dziecko do piersi, czy będę miała wystarczająco dużo pokarmu. Jak zacząć?

cesarka dodano: 01.09.2011 15:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

karmienie piersią szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karmienie piersią. Wszystko na temat karmienie piersią na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.