porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Karty zbliżeniowe – czy warto z nich korzystać?

Dostałeś kartę zbliżeniową? Uważaj! Banki coraz częściej uszczęśliwiają klientów na siłę wydając im karty z zbliżeniowe. To szybka i wygodna forma płatności, ale korzystanie z nich wiąże się też z niebezpieczeństwem.

karta zbliżeniowa dodano: 24.08.2014 09:12

Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować?

Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk.

Arkana Mniejsze dodano: 04.06.2014 16:16

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec?

Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

arkana wielkie dodano: 08.04.2013 14:44

Gry i zabawy. Jakie są zasady gry w piątkowego durnia?

Piatkowy wieczór przy grze zamiast przy telewizorze? Dobry pomysł! Podpowiadamy, w co grać z rodziną i znajomymi. Dziś mówimy, jak grać w piatkowego durnia!

 

gra dodano: 01.02.2013 14:14 | odpowiedz (1)

Wróżenie Tarot: co oznaczają karty Arkanów Wielkich?

Jeśli chcesz wróżyć sobie czy innym z kart tarota, sprawdź co oznaczają poszczególne karty i jakie wydarzenia oraz emocje z sobą niosą. Co oznaczają karty Tarota z Arkanów Wielkich - Mag, Papieżyca i Cesarzowa?

Arkana Małe dodano: 03.06.2014 16:16

Jak grać w kierki? Jakie są zasady tej gry?

Kierki to bodaj najstarsza gra w karty znana w Polsce. Grać w nią mogą cztery osoby. Kto pierwszy zdobędzie 100 punktów, ten przegrywa. Mówimy, jak się gra w kierki.

gra dodano: 12.02.2013 14:51

GRY KARCIANE - piki. Jakie są zasady gry w piki? Jak grać w piki?

Gra w piki to prosta, ale jednocześnie emocjonująca gra karciana dla czterech osób. W piki gra się w parach. Najpierw następuje deklaracja ile weźmie się lew, a potem jest rozgrywka. Po jej zakończeniu liczy się zdobyte punkty. Jak grać w piki? Jakie są zasady gry w piki?

gra w piki dodano: 18.01.2013 10:40

SENNIK: poker, ruletka, wyścigi – co oznaczają sny o hazardzie?

Takie sny są dowodem na to, że żyjesz na krawędzi: podejmujesz nieprzemyślane decyzje, kierujesz się emocjami, idziesz na żywioł, nie potrafisz racjonalnie analizować sytuacji. To się może źle skończyć! Chyba, że przyjmiesz ostrzeżenie i spróbujesz zmienić zachowanie.

gra dodano: 04.01.2013 15:38

Tarot w Polsce: kto i gdzie uczy się go najchętniej?

W ciągu ostatnich 10 lat popularność Tarota wzrosła dwukrotnie. Odczytywanie przyszłości w ten sposób cieszy się w Polsce zainteresowaniem  dlatego wiele osób chętnie uczy się tego na rozmaitych kursach. Dowiedz się kto i gdzie najczęściej uczy się Tarota?  

Arkana Małe dodano: 17.01.2012 13:35

Czy jesteś Magiem swojego życia? Zobacz co mówi na twój temat karta Tarota - Mag?

Mag oznaczony jest Liczbą 1. Jedynka oznacza początek. Jedynka to też impuls oraz męska siła i energia. Mag jest twórcą, posiada siłę, energię i wolę, by urzeczywistniać swoje plany, marzenia, pomysły. Mag tworzy swoje życie. Zobacz, co mówi o tobie wybór karty Mag.

Arkana Małe dodano: 15.12.2011 07:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

karty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karty. Wszystko na temat karty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.