porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Karty zbliżeniowe – czy warto z nich korzystać?

Dostałeś kartę zbliżeniową? Uważaj! Banki coraz częściej uszczęśliwiają klientów na siłę wydając im karty z zbliżeniowe. To szybka i wygodna forma płatności, ale korzystanie z nich wiąże się też z niebezpieczeństwem.

karta zbliżeniowa dodano: 24.08.2014 09:12

Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować?

Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk.

Arkana Mniejsze dodano: 04.06.2014 16:16

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXII Głupiec?

Karta XXII tarota - Głupiec - jej znaczenie uzależnione jest od znaczenia kart sąsiednich. Głupiec sygnalizuje nieoczekiwaną i nie planowaną ingerencję z zewnątrz, która wywiera wpływ na bieżące sprawy. Głupiec może również oznaczać początek nowego cyklu przeznaczenia. Reprezentuje osobowość twórczego marzyciela. Sprawdź, co oznacza i jaką wróżbę niesie XXII karta tarota Głupiec. Tę kartę nazywa się także kartą zerową.

arkana wielkie dodano: 08.04.2013 14:44

Gry i zabawy. Jakie są zasady gry w piątkowego durnia?

Piatkowy wieczór przy grze zamiast przy telewizorze? Dobry pomysł! Podpowiadamy, w co grać z rodziną i znajomymi. Dziś mówimy, jak grać w piatkowego durnia!

 

gra dodano: 01.02.2013 14:14 | odpowiedz (1)

Wróżenie Tarot: co oznaczają karty Arkanów Wielkich?

Jeśli chcesz wróżyć sobie czy innym z kart tarota, sprawdź co oznaczają poszczególne karty i jakie wydarzenia oraz emocje z sobą niosą. Co oznaczają karty Tarota z Arkanów Wielkich - Mag, Papieżyca i Cesarzowa?

Arkana Małe dodano: 03.06.2014 16:16

Jak grać w kierki? Jakie są zasady tej gry?

Kierki to bodaj najstarsza gra w karty znana w Polsce. Grać w nią mogą cztery osoby. Kto pierwszy zdobędzie 100 punktów, ten przegrywa. Mówimy, jak się gra w kierki.

gra dodano: 12.02.2013 14:51

GRY KARCIANE - piki. Jakie są zasady gry w piki? Jak grać w piki?

Gra w piki to prosta, ale jednocześnie emocjonująca gra karciana dla czterech osób. W piki gra się w parach. Najpierw następuje deklaracja ile weźmie się lew, a potem jest rozgrywka. Po jej zakończeniu liczy się zdobyte punkty. Jak grać w piki? Jakie są zasady gry w piki?

gra w piki dodano: 18.01.2013 10:40

SENNIK: poker, ruletka, wyścigi – co oznaczają sny o hazardzie?

Takie sny są dowodem na to, że żyjesz na krawędzi: podejmujesz nieprzemyślane decyzje, kierujesz się emocjami, idziesz na żywioł, nie potrafisz racjonalnie analizować sytuacji. To się może źle skończyć! Chyba, że przyjmiesz ostrzeżenie i spróbujesz zmienić zachowanie.

gra dodano: 04.01.2013 15:38

Tarot w Polsce: kto i gdzie uczy się go najchętniej?

W ciągu ostatnich 10 lat popularność Tarota wzrosła dwukrotnie. Odczytywanie przyszłości w ten sposób cieszy się w Polsce zainteresowaniem  dlatego wiele osób chętnie uczy się tego na rozmaitych kursach. Dowiedz się kto i gdzie najczęściej uczy się Tarota?  

Arkana Małe dodano: 17.01.2012 13:35

Czy jesteś Magiem swojego życia? Zobacz co mówi na twój temat karta Tarota - Mag?

Mag oznaczony jest Liczbą 1. Jedynka oznacza początek. Jedynka to też impuls oraz męska siła i energia. Mag jest twórcą, posiada siłę, energię i wolę, by urzeczywistniać swoje plany, marzenia, pomysły. Mag tworzy swoje życie. Zobacz, co mówi o tobie wybór karty Mag.

Arkana Małe dodano: 15.12.2011 07:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

karty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. karty. Wszystko na temat karty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.