porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy rozwód Magdaleny Różczki, aktorki znanej z serialu "Lekarze"?

Magdalena Różczka i jej mąż Michał Marzec to kolejna para show–biznesu, której nie udało się wytrwać w małżeństwie. Już za chwilę odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

aktorka dodano: 25.04.2013 12:45

Czy KATARZYNA FIGURA jest ofiarą przemocy domowej? Co to jest PRZEMOC DOMOWA?

Katarzyna Figura znalazła w sobie siłę, aby wyjść z roli ofiary i odejść od męża, który jak mówi, przez lata znęcał się nad nią, a także, by głośno o tym opowiedzieć. Najpierw w wywiadzie dla Vivy, potem w programie "Tomasz Lis na żywo". Jej postawa na pewno pomoże innym kobietom, bitym przez mężów, ale i przełamie tabu, bo o przemocy domowej wstydliwie się milczy. Mimo tego, że milczenie ofiar i ich bliskich chroni damskich bokserów, nie kobiety.

Kai Schoenhals dodano: 26.09.2012 10:53

Czy wiesz jakie są najbardziej ekstrawaganckie śluby polskich celebrytów? Jak wyglądały Michała Wiśniewskiego, Krzysztofa Ibisza i Katarzyny Figury?

Nie tylko zagraniczne gwiazdy mogą się pochwalić ekstrawaganckim ślubem, polscy celebryci nie zostają daleko w tyle. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy ranking najbardziej ekstrawaganckich ślubów ludzi z showbiznesu. Mówimy, jak wyglądał ślub Katarzyny Figury, Michała Wiśniewskiego czy Krzysztofa Ibisza.

Ich Troje dodano: 15.06.2012 15:07

Co pokaże Katarzyna Figura?

Kim jest Katarzyna Figura? Chyba wszyscy wiedzą. Niemniej przypomnijmy - Katarzyna Figura jest utalentowaną aktorką filmową i teatralną.

Galeria fotografii Momenty dodano: 18.03.2014 11:42

YUMA. Czy warto obejrzeć polski film sensacyjny?

Lansowany na wielkie wydarzenie film „Yuma” rozczarowuje. I to pod każdym względem. To typowa polska produkcja filmowa ostatnich lat – z pretensjami do wielkiej sztuki, a w istocie bełkotliwa i, co gorsza, fatalnie zrealizowana. Broni się tylko grający główną rolę Jakub Gierszał.

JAKUB GIERSZAŁ dodano: 16.08.2012 17:53 | odpowiedz (1)

Marcin Michna - kim jest? Czy fotograf ma romans z Katarzyną Figurą?

Jeden z portali internetowych podaje, że po trudnych przejściach z byłym mężem, Katarzyna Figura nareszcie odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Jej wybrankiem miał zostać fotograf, Marcin Michna. Okazuje się, jednak, że Michna jest w szczęśliwym małżeństwie, a plotki o jego romansie z aktorką są najprawdopodobniej nieprawdziwe. Mówimy, kim jest Marcin Michna.

marcin michna dodano: 15.04.2014 12:54 | odpowiedz (1)

KAI SCHOENHALS – kim jest były mąż KATARZYNY FIGURY?

Nazwisko Kaia Schoenhalsa pojawia się w prasie, a to za sprawą Kasi Figury. Popularna aktorka złożyła bowiem pozew rozwodowy. O Kaiu zaś mówi, że będąc jej mężem, bił ją, poniżał, pluł w twarz, donosił na policję...

Kai Schoenhals dodano: 01.05.2014 07:37 | odpowiedz (1)

JAKIMI AUTAMI JEŻDŻĄ GWIAZDY? Kto jeździ gratem, a kto stawia na luksus? Przedstawiamy SAMOCHODY POLSKICH CELEBRYTÓW

Gwiazdy też ludzie i też muszą się przemieszczać. I tak jak wszyscy wolą to robić własnym autem. Zobacz, która gwiazda jeździ najdroższym, a która najtańszym autem.

Agnieszka Dygant dodano: 10.05.2012 08:00 | odpowiedz (2)

Katarzyna Figura: kogo zagra w Teatrze Wybrzeże?

Katarzyna Figura już na dobre zadomowiła się na Wybrzeżu, a także w Teatrze Wybrzeże. Już w piątek odbędzie się tam wydarzenie artystyczne ważne dla pani Katarzyny.

Adam Orzechowski dodano: 20.05.2015 15:47

Premiera: "Yuma" - nowy film z Gierszałem, Figurą i Kotem. O czym jest?

„Yuma” Piotra Mularuka, opowiadająca historię przygranicznych złodziejaszków znad Odry, może okazać się polskim hitem na drugą połowę lata. Dowiedz się więcej o tym filmie.

film dodano: 09.08.2012 14:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Urszula Jasik-Turowska, prokurator, która będzie oskarżać Dariusza K.? Co o niej wiemy?

Urszula Jasik-Turowska to prokurator, która oskarża Dariusza K. w czasie ...

Katarzyna Figura szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Katarzyna Figura. Wszystko na temat Katarzyna Figura na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.