porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Euro 2012. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie na Euro 2012?

Na Euro 2012 można sporo zarobić. Wiedzą o tym właściciele mieszkań, którzy chcą je wynająć na czas trwania piłkarskich rozgrywek. Choć cena wynajmu w czerwcu może podskoczyć nawet kilkakrotnie, ryzyko oddania lokum w ręce kibiców również rośnie. Mówimy, jak bezpiecznie wynająć mieszkanie na Euro.

kibice dodano: 15.05.2012 15:16

Zbiornik na paliwo poza domem

Zbiorniki olejowe montuje się na zewnątrz domu bardzo rzadko i głównie na powierzchni terenu. Zbiorniki z gazem płynnym można podobnie jak olejowe zakopać pod ziemią albo ustawić na gruncie.
dzierżawa dodano: 05.06.2015 12:13

Jak uzyskać MIESZKANIE KOMUNALNE? Czy można wykupić mieszkanie komunalne?

Nowe mieszkania są tak drogie, że większość ludzi po prostu na nie stać. Ale nie porzucaj marzeń o własnym M. Zapisz się w swojej gminie na listę oczekujących na tanie mieszkania komunalne. SPRAWDŹ, jakie warunki musisz spełnić, żeby dostać od gminy mieszkanie i jak je wykupić.

gmina dodano: 20.10.2011 15:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

kaucja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kaucja. Wszystko na temat kaucja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.