porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zagospodarować wnękę na kuchnię? Jak URZĄDZIĆ MAŁĄ KUCHNIĘ?

W małych mieszkaniach nie ma co marzyć o kuchni z prawdziwego zdarzenia. Ale nawet w małym mieszkaniu chcemy gotować. Jak zagospodarować kuchenną wnękę tak, by znalazło się w niej wszystko, co potrzebne?

jak urządzić małą kuchnię dodano: 02.04.2012 12:34

Jak urządzić kawalerkę?

W małej przestrzeni czasami trudno jest pomieścić kilka funkcji. Przydają się wtedy meble na kółkach, składane, przesuwane oraz różne schowki. Zamiast tradycyjnego łóżka wybieramy rozkładaną kanapę. Praktycznym rozwiązaniem będzie też zabudowa szaf od podłogi po sufit. Mebel niewidoczny, a pomieści wszystkie przedmioty, którymi nie chcemy się chwalić. Warto też zadbać o detale, żeby mimo różnych funkcji wnętrze było spójne, czyli miało podobną kolorystykę i materiały. Wybierajmy jasne odcienie.

kanapa dodano: 05.12.2013 19:44

KAWALERKA, MAŁE MIESZKANIE: jak urządzić? 3 SPRAWDZONE RADY, MNÓSTWO POMYSŁÓW

Wbrew pozorom w małym mieszkaniu lub w kawalerce całkiem dużo zmieścisz i ładnie się urządzisz. Zobacz, jakie możesz zastosować rozwiązania.

ANTRESOLA dodano: 28.08.2014 15:17

Jak zarobić na nieruchomości?

Najchętniej wynajmowane są małe mieszkania, a najbardziej poszukiwane są kawalerki. Ich podaż na rynku wtórnym jest już nieduża, ale deweloperzy mają w ofercie sporo małych lokali. Zakup takiego mieszkania na wynajem lub na własny użytek wydaje się być wciąż pewną inwestycją.

inwestycje w nieruchomości dodano: 25.04.2014 09:06

Jak urządzić kawalerkę i zaplanować otwartą przestrzeń w mieszkaniu?

Jak urządzić kawalerkę? Kawalerki oraz mieszkania z otwartą przestrzenią wymagają szczególnych aranżacji – z podziałem na funkcje, dobrze oświetlonych i uporządkowanych. Co to dokładnie oznacza? Przeczytaj nasz miniporadnik.

aranżacje dodano: 25.06.2013 09:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

kawalerka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kawalerka. Wszystko na temat kawalerka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.