porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czy kefir jest zdrowy? Jakie są właściwości zdrowotne kefiru?

Historia kefiru sięga ponad 3000 lat. Pito go w Kaukazie, który uchodził wówczas za krainę długowieczności. Czy faktycznie kefir wpływa na długość życia? Jakie walory oprócz smakowych posiada? Jaki jest jego związek z nowotworami? Mówimy, czy kefir jest zdrowy.

alergie pokarmowe dodano: 20.03.2013 16:03

Dlaczego warto pić kefir?

Kefir – gasi pragnienie, orzeźwia, jest idealny na śniadanie czy przekąskę, a nawet na obiad, np. do ziemniaków. Z kefiru można przygotowywać koktajle czy chłodniki. Nie dość, że pyszny, jest również zdrowy. Jaki zalety ma jeszcze kefir?

kefir dodano: 05.06.2014 17:23 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Kasperski - kim jest? Partner Mariety Żukowskiej [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Kasperski to reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i ...

kefir właściwości odżywcze szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kefir właściwości odżywcze. Wszystko na temat kefir właściwości odżywcze na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.