porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy kefir jest zdrowy? Jakie są właściwości zdrowotne kefiru?

Historia kefiru sięga ponad 3000 lat. Pito go w Kaukazie, który uchodził wówczas za krainę długowieczności. Czy faktycznie kefir wpływa na długość życia? Jakie walory oprócz smakowych posiada? Jaki jest jego związek z nowotworami? Mówimy, czy kefir jest zdrowy.

alergie pokarmowe dodano: 20.03.2013 16:03

Dlaczego warto pić kefir?

Kefir – gasi pragnienie, orzeźwia, jest idealny na śniadanie czy przekąskę, a nawet na obiad, np. do ziemniaków. Z kefiru można przygotowywać koktajle czy chłodniki. Nie dość, że pyszny, jest również zdrowy. Jaki zalety ma jeszcze kefir?

kefir dodano: 05.06.2014 17:23 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

kefir właściwości odżywcze szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. kefir właściwości odżywcze. Wszystko na temat kefir właściwości odżywcze na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.